Chcete jejich podpis? Máte šanci!

Blesk získal plán dvoudenní cesty Anety Langerové (17) a Šárky Vaňkové (16). Vyjíždí totiž na turné po Čechách a Moravě.
Spanilé finalistky se vydávají na spanilou jízdu! Dvoudenní "předvolební kampaň" dnes zahajují poslední soupeřky soutěže Česko hledá SuperStar Aneta Langerová (17) a Šárka Vaňková (16). Obě dívky dnes vyjely na turné po Čechách a Moravě, kde se budou snažit na svou stranu získávat co nejvíc fanoušků, aby je tuto neděli podpořili na velkém finále o novou českou SuperStar. Blesk získal plán jejich cesty.
Program Šárky Vaňkové Dnes * 8.00 Jihlava, Jiráskova ulice * 10.30 Brno, rádio Krokodýl * 13.30 Olomouc, rádia Hity a Apolo * 14.00 podpisová akce na Horním náměstí v Olomouci (podepisovat se bude Šárka i Aneta) * 17.00 Hradec Králové, Dlouhá ulice * 17.30 Hradec Králové, podpisová akce na parkovišti Hypernova (Šárka i Aneta) Zítra * 9.00 České Budějovice, rádio Faktor * 12.15 Plzeň, rádio FM Plus * 16.00 Ústí nad Labem, rádio North music. Na Lidickém náměstí se budou podepisovat Šárka i Aneta * 19.00 Chomutov, rádio Agara + podpisová akce Šárky i Anety
Program Anety Langerové Dnes * 8.00 Ostrava, rádio Orion * 11.00 Rádio Zlín * 13.30 Olomouc, rádia Hity a Apolo * 14.00 Olomouc - podpisová akce Anety a Šárky na Horním náměstí * 17.00 Hradec Králové, rádia Černá Hora * 17.30 rádio Černá hora, na parkovišti Hypernova se setkají Aneta i Šárka Zítra * 9.45 Pardubice, Třída Míru * 13.15 Česká Lípa, rádio Crystal * 15.30 Ústí nad Labem, rádio Nort music * 16.00 Ústí nad Labem - Lidické náměstí - autogramiáda Anety se Šárkou * 19.00 Chomutov, rádio Agara autogramiáda obou finalistek