Costner do toho konečně praští!

Autor: INT - 
27. prosince 2003
04:46

Hollywoodský herec Kevin Costner (48) oznámil, že si v září 2004 na svém ranči vezme za manželku svou dlouholetou přítelkyni Christine Baumgartner (29).

Hollywoodský idol Kevin Costner (48) se už ve výběru své životní partnerky několikrát pořádně spálil, a možná právě proto s novou veselkou tolik váhal. O letošních Vánocích se ale definitivně rozhodl: oznámil, že si v září příštího roku na svém ranči vezme za manželku svou dlouholetou přítelkyni, návrhářku kabelek Christine Baumgartner (29). Stopětašedátiakrový Costnerův ranč v coloradském Aspenu se tedy v září 2004 může stát svědkem hollywoodské svatby roku. Snoubenci očekávají na třídenní monstrózní akci až 500 svatebních hostů, bude hrát živá hudba a proběhne několik sportovních klání. "To je to, co máme s Christine rádi. Máme tam dvacet koní, uspořádáme turnaj v rodeu, budeme chytat krávy do lasa. Okolo ranče se rozkládají dvě jezera a tečou tam dvě řeky, takže připravíme také rybářské závody. Hosté budou mít k dispozici čtyři kanoe. Doufám, že mne nechají alespoň nějakou soutěž vyhrát. Jsem totiž hrozný smolař. Dosud jsem tam chytil jen dvě malé čudly," těší se Costner, hvězda oscarového fimu Tanec s vlky. Zásnuby už proběhly, a to v naprostém utajení. Costner zapálil v jejich ložnici svíčky, podlahu pokryl růžemi. Mezi květy si oba milenci klekli a herec předal své vyvolené zásnubní prsten, rodinnou starožitnost z roku 1880. "Bylo to překrásné. Lepší, než jsem si kdy dovedla ve svých snech představit. Kevin ty růže sám natrhal v zahradě," vzpomíná s dojetím Christine. Costner se bude ženit už podruhé. S první manželkou Cindy Silva (hrávala ve filmech Sněhurku), se kterou žil v rozmezí let 1978 - 1994, má tři děti: Joa (15), Annie (19) a Lily (16). Kromě toho ještě jistá Bridget Rooney vychovává jeho nemanželského syna Liama (7).

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Další videa
Články odjinud