Sinatra: Muž posedlý sexem

Autor: INT - 
15. září 2003
05:01

Bývalý komorník Franka Sinatry vydává knihu, která je plná šokujících odhalení postelových pikantností ze života hvězdy.

Frank Sinatra, swingující idol, nositel Oscara, přítel prezidenta J. F. Kennedyho. Pět let po jeho smrti se dostává na trh kniha jeho komorníka George Jacobse (76). "Frank byl jedním z největších svůdníků všech dob. Měl rád jen dvě kategorie žen. Hvězdy a prostitutky," říká Jacobs. Kniha je plná šokujících odhalení o sexuálních eskapádách Sinatry. Například dětská hvězda Natalie Wood se stala jeho obětí v pouhých patnácti letech. Jako kuplířka fungovala její matka. Poslala dceru v těsných šatech k Sinatrovi na "zkoušku ze zpěvu". Když dívenka dorazila, přikázal Sinatra Jacobsovi namíchat pro dítě silné martini a poslal ho pryč. "To abys proti mně nemohl svědčit," zasmál se. Aféra, která trvala několik let, byla střeženým Sinatrovým tajemstvím. O Marilyn Monroe kupodivu Sinatra příliš nestál. Patřil mezi lidi posedlé čistotou a často si Jacobsovi stěžoval. "Nerada se koupe." Když měla deprese, utěšoval ji v posteli rád. Říkal: "Baby, je čas na ..." Později pak seznámil Sinatra Marilyn s JFK. "Byl na ni tak nažhavený, že si jedno číslo rozdali hned v hotelové komůrce pro uklízečky. "Je vždy moc rychle hotový," stěžovala si Monroe Sinatrovi. Své třetí ženy Mii Farrow měl Sinatra plné zuby. "S ní to bylo jako v Berlíně před pádem zdi. Rozdělené ložnice, žádné kontakty." Jak získával Sinatra nejpůvabnější ženy Hollywoodu? Tajemství prozradila Jeannie Carmen: "Jeho nejsilnější zbraní byla jeho výmluvnost. Jakmile Frankie otevřel pusu, každé se roztřásla kolena."

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Aktuálně: Koronavirus

Volby 2020 (podzim)

Krajské volby 2020 Senátní volby 2020

Další videa
Články odjinud

Mimořádná zpráva

KORONAVIRUS: 6 ČECHŮ V KARANTÉNĚ NA TENERIFE! I 1 DÍTĚArrow

Zavřít