Uříznu ti obě ruce a strčím do...

Autor: INT - 
8. srpna 2003
05:01

V Los Angeles začal probíhat snad nejsledovanější proces poslední doby. Herec Tom Sizemore byl svou milenkou Heidi Fleissovou obžalován, protože jí vyhrožoval smrtí.

V Los Angeles začal proces, který sleduje doslova celý filmový svět. Obžalovaným je americký herec Tom Sizemore (41), hvězda oscarového filmu Zachraňte vojína Ryana. A jeho oběť? Velekněžka sexu Heidi Fleiss (37), bývalá populární hollywoodská bordelmamá, jejíchž služeb svého času hojně využívaly takové veličiny jako Jack Nicholson, Charlie Sheen, Sylvester Stallone nebo Kevin Costner. Heidi v soudní síni nikdo nepoznává. Kde je ta vitální kráska, která na svých honosných mejdanech dokázala dlouhé hodiny bavit celou společnost? Místo ní sedí na lavici zdeptaná uplakaná žena s vystrašeným pohledem. Za tuto změnu může její milenec Tom Sizemore! "Dennodenně mi vyhrožoval, že mne zabije. Několikrát na mne mířil obrovskou puškou a já už jen odevzdaně čekala, až zmáčkne spoušť a já budu mít konečně klid," vypovídá Heidi. Jako důkaz pouští její právník Tomovy vzkazy z telefonního záznamníku: "Uříznu ti obě ruce a strčím ti je do p...!" zní v nabité soudní síni hrozivý hercův hlas. "Právě teď rozvažuju, jestli ti vyrazím mozek z hlavy, nebo jestli ti jenom vyhodím do vzduchu barák." Další magnetofonový pásek začíná opakovaným natahováním spouště zbraně, k tomu se přidává hlas jako z filmového hororu: "Sbohem, lásko. Vždy jsem tě miloval. Sbohem! Narval jsem do tebe 400 tisíc dolarů, ale ty navždy zůstaneš jen k... Nedáváš mi jinou možnost, než abych tě zničil." Na jiném záznamu herec vyčítá své milence, že zničila jeho kariéru. "Makal jsem na své kariéře 25 let a ty jsi to všechno zničila. Nenávidím tě." Heidi se ještě teď třese prožitou hrůzou. "Není to žádná jeho úchylná hra. On své výhrůžky myslí vážně. Jsem z něj na smrt vystrašená." Sizemoreovi hrozí obžaloba ze 16 trestných činů, a pokud bude usvědčen, i dlouholeté vězení. Proces pokračuje...

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Další videa
Články odjinud