Google: Skokanem roku ve vyhledávání je Jackson

Michael Jackson
Autor: ČTK, brum - 
1. 12. 2009
16:09

Skokanem roku v největším nárůstu počtu vyhledávání na serveru Google ve světě se letos stal zesnulý zpěvák Michael Jackson (+50).

Za ním skončil název komunitní sítě facebook a na třetím místě jeho španělská obdoba tuenti. Uvedla to společnost Google.

Naopak největší ústup ze slávy zaznamenalo dějiště loňské olympiády v podobě vyhledávaného hesla Beijing (Peking) 2008, fotbalové euro 2008 a mrtvý herec Heath Ledger.

V oblasti zábavy zaznamenal vedle Jacksona největší nárůst ve vyhledávání na Google filmová série Transformers a zpěvák Eminem. Ve sportu nejvíce poskočil Real Madrid, US Open a bojové zápasy pod zkratkou ufc.

V českém žebříčku nejvíce poskočila hesla Windows 7, Facebook a pěvecká soutěž Superstar. Michael Jackson obsadil v lokálním žebříčku showbyznysu až páté místo.

Jackson se také stal vůbec nejvyhledávanější hvězdou letošního roku na internetových stránkách Yahoo. Skončil tak čtyřleté kralování Britney Spears.

Pohřeb Karla Gotta

Parte Děti Karla Gota Rozloučení na Žofíně Záznam zádušní mše Hosté na zádušní mši O životě Karla Gotta Dědictví Bertramka

Hrob

Celé Česko truchlí. Zemřel Karel Gott, držitel čtyř desítek Zlatých slavíků. Jen málokterý umělec za sebou zanechá tolik děl, jako zesnulý zpěvák. Připomeňte si Mistrův život.

Vše o Karlovi Gottovi čtěte ZDE

eva1970 ( 1. prosince 2009 17:00 )

Minulý týden ve středu u nás vyskočila z okna 16-letá holka a nechala dopis na rozloučenou .. že když nežije "Majkl", nechce ani ona ... leží v nemocnici v kritickém stavu a naději má jen malou ... mám tři děti ... naštěstí ani jedno nemá žádný idol, za který by bylo ochotno položit svůj život. Divná doba ... Vyzní to tvrdě, ale ... někde někdo udělal chybu v nasměrování hodnot u tak mladé holky.

Zobrazit celou diskusi
Další videa