Korn představil excentrickou šou

Zpěvák a tanečník Jiří Korn opět překvapil svým novým projektem
Zpěvák a tanečník Jiří Korn předvedl poprvé svůj TEP. Premiéru Tanečně Excentrického Představení spojujícího hned několik uměleckých »živlů«, od světelných efektů až po filmovou projekci, přišel do Kongresového sálu hotelu Olšanka zhlédnout především početný klan Kornových příbuzných, přátel a známých.
Mezi hosty nechyběla Kornova exmanželka Kateřina ani tatínek Miloslav. Ten svou spontaneitou a vitální gestikulací dával najevo, po kom svou živelnost Jirka Korn vlastně podědil.
"Měli jsme hroznou trému, aby všechno klaplo, jak mělo," přiznal se scenárista a spolurežisér TEPu Jindřich Hefner, kterému však po premiéře mohl s klidným svědomím spadnout kámen ze srdce. TEP sklízel ovace, největší potlesk přitom patřil Zpívání v dešti a »stepduetu« Korna s tanečníkem Janem Bursou.
Další představení se uskuteční v průběhu října, listopadu a prosince. Uvádět TEP přitom jeho autoři plánují minimálně rok. Lístky jsou k dostání v běžných předprodejích.