Škola skateboardingu v ABC

Škola skateboardingu
Autor: ABC - 
11. 5. 2009
19:27

Ke každému ABC patří dárek, ale u ABC č. 10 najdete dárek unikátní: jedinou školu skateboardingu na DVD. Exkluzivně pro ábíčko ji natočil jeden z nejlepších českých jezdců Tomáš Vintr (27) a ostřílený skateový kameraman a fotograf David Chvátal (28).

S nápadem natočit školu skateboardingu na DVD přišel jezdec Tomáš Vintr. „Když mi Martin Černík řekl, že pro ABC dělal školu snowboardu, hned mi blesklo hlavou: Právě tohle by opravdu mohlo nakopnout českou skateboardovou scénu,“ osvětluje Tomáš Vintr vznik DVD a jedním dechem dodává, že jeho snem je, aby se skateboarding stal alternativou ke sportům, jako jsou fotbal nebo hokej.

 

Skateboardová škola ABCSkateboardová škola ABC | ABC

Co najdete na DVD?

 

Tomáš Vintr - Skateboardová škola ABC je unikátní projekt. DVD nabízí přehledný kurz základních triků ve čtyřech disciplínách skateboardingu: street, skaterpark, bowl a vertikální rampa. Všechny triky Tomáš Vintr názorně předvádí a vysvětluje. V bonusové sekci zase najdete šikovný manuál k sestavení skateboardu nebo skateová videa s nejlepšími českými jezdci.

Skateboardová škola ABCSkateboardová škola ABC | ABC

Den skateboardingu pro děti i dospělé

Každý důležitý počin se musí řádně pokřtít a ABC škola skateboardingu nebude výjimkou. Její křest proběhne v sobotu 23. května 2009 na akci ABC den skateboardingu, která začne v 13.00 ve Sportovním areálu Gutovka v Praze 10-Strašnicích. Kromě zmiňovaného křtu si návštěvníci užijí exhibici a autogramiádu Tomáše Vintra. Při volných jízdách bude návštěvníkům radit a nakonec chystáme závod o věcné ceny, kterého se mohou zúčastnit všichni jezdci do 15 let.

 

Skateboardová škola ABCSkateboardová škola ABC | ABC

 

V ABC číslo 10 najdete kromě DVD Tomáš Vintr – ABC škola skateboardingu i rozhovor s jeho autory, novou rubriku Skatepark a pozvánku na Den Skateboardingu s ABC. Podrobné informace a program najdete na i na www.iabc.cz. ABC č. 10 vychází 26. května 2009.

Skateboardová škola ABCSkateboardová škola ABC | ABC

Pohřeb Karla Gotta

Parte Děti Karla Gota Rozloučení na Žofíně Záznam zádušní mše Hosté na zádušní mši O životě Karla Gotta Dědictví Bertramka

Hrob

Celé Česko truchlí. Zemřel Karel Gott, držitel čtyř desítek Zlatých slavíků. Jen málokterý umělec za sebou zanechá tolik děl, jako zesnulý zpěvák. Připomeňte si Mistrův život.

Vše o Karlovi Gottovi čtěte ZDE

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Další videa