Čtvrtek 28. září 2023
Polojasno 24°C

Homosexuální slon kazí děti!

Příjemným zpestřením v teplém dni je pro slona v pražské zoo zchlazení chobotu v proudu vody
Příjemným zpestřením v teplém dni je pro slona v pražské zoo zchlazení chobotu v proudu vody  (Autor: Petr Bělka, Jiří Hadač)
Autor: Famous, oj - 
13. dubna 2009
08:51

Homofobie polských katolíků se teď stala terčem mezinárodního posměchu. Jeden z politiků našeho severního souseda totiž začal bojovat proti slonovi, jemuž se líbí prostě sloní kluci víc než holky.

Jenže Michal Grzes se štítem katolické morálky chce takové „zvrhlé“ zvíře zakázat, protože by mohlo kazit děti. Polsku tím teď ale akorát dělá ostudu a katolicismu dobrou reklamu nedělá už vůbec.

„Neplatíme 37 milionů zlotých (asi 228 milionů korun) za největší sloní výběh v Evropě, aby v něm žil homosexuální slon,“ zlobil se poznaňský konzervativní politik Grzes.

„Očekává se, že tu budeme mít stádo a odchovávat mladé, ale Ninio dává přednost kamarádům samčího pohlaví před samičími, tak jak se bude rozmnožovat?“ dodal Grzes z opoziční strany Právo a pořádek.

Šéf poznaňské Zoo ale odmítá Ninia deportovat do jiné zahrady, protože v deseti letech se možná chobotnatec ještě plně sexuálně neidentifikoval a za další čtyři roky, kdy sloni pohlavně dozrávají, se mu slonice možná začnou líbit.

Jedno je teď ale jisté, před zvrhlou morálkou polských fanatiků se neschovají už ani zvířata, jimž systém lidských morálních kódů není a nemůže být nijak vlastní.

587587 ( 13. dubna 2009 10:20 )

než jednoho debila politika ...

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa
Články odjinud