Mikuláš z 'Ábíčka' naděloval na Bulovce

Autor: Petra Schoulová - 
5. 12. 2008
20:06

Mikuláš, čert a anděl v podání členů redakce časopisu ABC se vydal nadělovat  na ortopedickou kliniku v Praze na Bulovce.

Mikuláš z ábíčka chodí za tamními dětmi už pěknou řádku let, takže se zde potká i se starými známými. Někteří malí pacienti se totiž do nemocnice vracejí, aby prodělali další a další operaci, která jim pomůže natolik, že v dospělosti by jen málokdo hádal, že v mládí měli oproti svým vrstevníkům obrovský handicap.Časopisy, DVD od vydavatelství Ringier, lega, knížky, sladkosti a dárečky udělaly všem nemocným obrovskou radost. Nadílku si děti vychutnaly o to víc, že Mikuláše s andělem pro tentokrát provázel hodný čert, který všem pacientům přál jen to nejlepší. A ani v nejmenším nejevil zájem, že by si je s sebou odvedl do pekla. I přesto ty nejmenší děti nevěřily, že čert, respektive čertice, může být hodný a sem a tam tekla i nějaká ta slzička.

Smrt Karla Gotta

Parte Děti Karla Gota Záznam zádušní mše O životě Karla Gotta Dědictví Bertramka

Hrob

Zemřel Karel Gott, držitel čtyř desítek Zlatých slavíků. Sledujeme, co se děje po veřejném rozloučení a pohřbu nejznámějšího českého zpěváka

Další videa