Členové travesti skupiny dráždí policii

Screamers  (Autor: Foto pro Blesk – Lukáš Vyvlečka)
Autor: höh - 
27. listopadu 2008
05:00

Hrozí, že brzy budeme v MHD cestovat s Cher, Pilarkou a Csákovou. Silniční zákon totiž přinesl velké problémy s body naší nejpopulárnější travesti skupině Screamers.

Bodový systém už připravil o řidičský průkaz slečnu Lili alias Jaroslava Krameše (38). Dalším horkým adeptem na hromadné cestování je i slečna Paula alias Lukáš Vyvlečka (33), kterému chybějí už poslední dva body.

S dopravními, respektive rychlostními přestupky ale nezahálí ani manažer skupiny Láďa Černý (50), což dokazuje pouhých pět bodů, které má k dispozici na svém kontě. Nejpříkladněji se v dopravním provozu chová slečna Nadja – Vojta Kohoutek (32), který zároveň aspiruje na roli řidiče slečny Saši alias Alexandra Gapča (40). Ten má totiž na svém kreditu už jen poslední pokus – a pak s řidičákem šlus.

Intenzivně se proto usmívá jak do radarových kamer, tak na úřednice na magistrátu, kde je kvůli placení pokut jako doma. Slečna Valerie alias Sergei Fedyshyn (39) se řízení kvůli byrokracii raději dopředu vzdal.

Kdo jsou Screamers? - foto zde

Vojta Kohoutek (32) alias slečna Nadja - 0 bodů

Původní profesí je učitel. Travesti show dělá profesionálně deset let a rád úspěšně předvádí Halinu Pawlowskou.

Lukáš Vyvlečka (33) alias slečna Paula - 10 bodů

Profesionálně vystupuje čtrnáct let a předvádí například Lucii Bílou a Helenu Vondráčkovou. Původní profesí je studovaný zemědělec.

Alexandr Gabčo (40) alias slečna Saša - 11 bodů

Travesti show ho živí patnáct let, předtím dělal zdravotního bratra. Jeho miláčkem je Tina Turner.

Jaroslav Krameš (38) alias slečna Lili - 12 bodů

Už osmnáct let dělá profesionálně travesti show, jeho oblíbenkyně jsou Eva Pilarová a Hana Zagorová. Předtím prodával v obchodě.

Sergei Fedyshyn (39) alias slečna Valerie - bez řidičáku

V rodném Rusku vystudoval balet, travesti show se věnuje profesionálně dvanáct let. Vypiloval k dokonalosti Marlene Dietrich včetně originálního zpěvu.

Láďa Černý (50) - 78 bodů zpěvu

Živil se jako policista, nyní už čtrnáct let dělá skupině moderátora a manažera, občas zaskočí v mužských rolích, například jako Karel Vágner.

Další videa
Články odjinud