Muž s největšími bicepsy na světě: Svaly to ale fakt nejsou!

Svaly? To těžko!
14. září 2012
18:58

Egypťan Moustafa Ismail se dostal do Guinessovy knihy rekordů se svými enormními bicepsy. Každý, kdo někdy zavadil o činku, však pozná, že to nejsou vytrénované "svaly". Muž si pouze aplikuje tuny syntholu - speciálního oleje, který vytváří iluzi nabušených svalů. Palec dolů!

Moustafa sice tvrdí, že jeho svaly jsou výsledek tvrdého tréninku a správně stravy, ale jeho neforemné proporce ho jasně usvědčují ze lži.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Volby 2020 (podzim)

Krajské volby 2020 Senátní volby 2020

cityjail ( 14. září 2012 21:38 )

Vysportovaný? Ani náhodou!! Další ze série vymletých kreténů,který si píchne pro slávu jakékoliv svinstvo,mimochodem ty jeho "svaly" jsou hnusné jak sobotní šichta a s tvrdým tréninkem nemají pranic společného

tomasino78 ( 14. září 2012 20:09 )

tak tohle rozhodne na poctive vydreny bicaky nevypada staci se podivat na jeho predlokti v pomeru k vrchni casti pazi a je to evidentni ...

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud