Tragédie: Patrik (†11) se zabil pádem z šestého poschodí

Rodiče byli synovou smrtí po pádu z šestého patra zdrceni  (Autor: Tomáš Bokor, Nový Čas)
Autor: INT, lm - 
9. února 2012
21:59

Patrik bez známek života nalezli pod okny v bratislavské Vrakuni, kde bydlel s rodinou. Chlapec byl v tu chvíli doma sám, takže okolnosti případu nejsou známé. Náraz z tak velké výšky však neměl šanci přežít.

Okolnosti provázející chlapcovu smrt nejsou a nejspíš ani nebudou známy. Jediná připomínka tragédie byly otevřené balkonové dveře. Přivolaní lékaři už mohli jen konstatovat smrt, pád byl smrtící.

Rodina je dle sousedů absolutně bezproblémová. "Je to velmi slušná a dobře situovaná rodina. Pravidelně jsem viděla otce, jak vozí syna autem do školy," řekla sousedka.

Rodiče tragédie hluboce zasáhla. U domu se zhroutili. Patrikův otec podle sousedů pracuje v řídící pozici na ministerstvu vnitra.

Mluvčí bratislavské policie František Peczár uvedl k případu: "Ve věci bylo zahájeno trestní stíhání pro trestný čin usmrcení."


 

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Aktuálně: Koronavirus

Volby 2020 (podzim)

Krajské volby 2020 Senátní volby 2020

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud