Pes kousl moderátorku v přímém přenosu do obličeje

Autor: INT - 
10. 2. 2012
22:31

Mazlit se čtyřicetikilovým argentinským mastifem Maxem se nevyplatilo ostřílené americké moderátorce Kyle Dyer. Když se k psovi přiblížila na pár centimetrů, kousl ji přímo do obličeje.

Podle televizní stanice KUSA-TV, na které k nehodě došlo, je moderátorčin zdravotní stav dobrý. Momentálně se zotavuje v denverské nemocnici.

Podle šéfa denverské veterinární stanice Douga Kelleyho však mastif moderátorku pouze neškrábl a způsobil jí velmi nepříjemná zranění. Max navíc nebyl očkovaný proti vzteklině. Stráví deset dnů v karanténě, aby se lékaři ujistili, že je zdravý a moderátorce nehrozí další nebezpečí.

Max se do pořadu dostal poté, co svému pánovi utekl a spadl do zamrzlého jezera. Než ho hasiči zachránili 20 minut plaval a bojoval o život.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

eve.m ( 6. března 2012 18:31 )

Dalo by se diskutovat o tom, kdo koho víc ohrožoval.. Vcelku očekávaná a pochopitelná reakce psa.. Takže děti, nepusinkovat cizí pejsky, paní už to také ví..

oooo. ( 14. února 2012 10:07 )

ten pes je nas.ra.nej, ne, že se přátelsky usmíval, ta moderátorka je ko.za

e.44 ( 12. února 2012 00:28 )

Argentinská doga a argentinský mastif jedno jsou. Kdybys potřebovala důkaz, tak se můžeš přesvědčit třeba tady: http://www.psii.estranky.cz/clanky/argentinska-doga.html Jinak souhlasím, ta moderátorka si za to může sama.

zelena.karkulka ( 11. února 2012 23:23 )

je to argentinská doga,když už a pokud ta moderátorka měla trochu rozumu,nenapadlo by ji takovýmu psovi tohle dělat

sarka.q ( 11. února 2012 17:49 )

http://www.novinky.cz/zahranicni/amerika/258713-nervozni-pes-se-v-primem-prenosu-zakousl-moderatorce -do-obliceje.html tady je video že ta kravka mu cpala obličej přímo před čenich, snad mu dokonce chtěla dát pusinku. nekousl jí, to by řvala jak protržená.

Zobrazit celou diskusi
Další videa