Ind bojoval na chodbě svého domu o život: Levhart muže skalpoval!

Autor: INT, vk - 
8. 1. 2012
19:00

Na chodbě svého domu musel svést nejtěžší zápas. Boj o život. Řeč je o Indovi, kterého v sobotu napadl rozzuřený levhart. Přivolaný veterinář sice po třech pokusech šelmu uspal, než se mu to ale podařilo, stačilo zvíře muže vážně zranit a skalpovat. Ind však může mluvit o štěstí, zápas s leopardem přežil.

Nic netušící Ind procházel zrovna domem, když najednou uslyšel na chodbě vrčení a syčení. Otočil se a nevěřil vlastním očím – vztyčila se před ním obrovská šelma, která do domu pronikla otevřenými dveřmi z nedaleké džungle. Na muže okamžitě skočila, vrhla se mu na hlavu a ostrými drápy ho skalpovala. Než dorazil veterinář, levhart bezmocného Inda těžce zranil.

Mezitím se kolem bytového komplexu shromáždily desítky lidí, kteří křičeli a snažili se zvíře odehnat. Marně. Jejich křik levharta ještě více rozdráždil a on pak zaútočil na další tři obyvatele indického městečka Guwahati, které rovněž zranil. „Viděl jsem svého syna ležet na zemi, nad ním už stál levhart a chtěl na něj zaútočit, hodil jsem po něm proto kus železa,“ řekl jeden ze svědků s tím, že se zvíře zřejmě zaleklo a nechalo mladíka být. Vyzbrojeni železnými tyčemi byli i další lidé, avšak levharta zneškodnil až veterinář, který ho po několika minutách uspal.

Skalpovaného Inda museli okamžitě převézt do nemocnice, protože ztratil velké množství krve. Levhart skončil v nedaleké zoo.

Není to první případ, kdy v této oblasti zvíře napadlo někoho z místních lidí. Vyhladovělé šelmy se do městečka vypravují za potravou, v ulicích loví domácí zvířata, a pokud na svých cestách potkají člověka, zaútočí často i na něho.

Doporučujeme
kobyla1 ( 21. dubna 2012 06:55 )

no to je nápad....co takhle pár levhartů pustit do Chánova?

hustik ( 9. ledna 2012 08:40 )

U nás by dotyčný dostal nejméně deset let za neposkytnutí pomoci.

ilin ( 9. ledna 2012 00:47 )

Obdivuji toho co byl při tom a fotil, tož to je u mě borec já bych zdrhala .

imrich ( 9. ledna 2012 00:04 )

hahahaha, tak jsme se všichni zasmáli a co dál?

imrich ( 8. ledna 2012 22:55 )

nedivte se, i v Indii mají mobily s foťákem

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa