Pondělí 21. září 2020
Svátek slaví Matouš, zítra Darina
Jasno 23°C

Dceru (13) zastřelil, protože se moderně oblékala

Třináctiletá Souzan zemřela, protože chtěla být jako vrstevníci  (Autor: Polizei)
Autor: evak, INT - 
14. prosince 2011
19:50

Německé městečko Stolzenau v Dolním Sasku se vzpamatovává z hrůzné tragédie- rodinné spory zde vyvrcholily vraždou. Otec Ali Barakat (35) popravil vlastní dceru Souzan (13) přímo na ulici střelou do hlavy. Důvod? Zřejmě byla v její kurdské rodině až moc moderní!

 

Souzan nedokázala dál snášet despotického otce. Zatímco ona se v Německu výborně aklimatizovala a brzy zapadla mezi své vrstevníky, její kurdské rodině se to nelíbilo. Zejména Barakat jí všechno zakazoval, protože její chování bylo podle něj v rozporu s islámem. I když nebyla dospělá, od tyrana se odstěhovala.

Prodavač ve stánku s kebabem dceru vylákal srdečným dopisem na schůzku se sociálními pracovníky. Usmířit se ale nechtěl. Svou dceru trefil šesti kulkami. Zasáhly ji do hlavy, krku a hrudníku. Žákyně sedmé třídy padla mrtvá k zemi. Její otec okamžitě uprchnul. Do pátrací akce byly nasazeny i vrtulníky. Muže, který chladnokrevně popravil své dítě, hledají stovky policistů.

Dívka byla ve středu jen za účasti nejbližších pohřbena. Stalo se jí osudným, že se moderně oblékala, poslouchala hudbu v mp3, nebo jen že si občas rty přetřela leskem?

Cojeto ( 6. srpna 2017 07:46 )

Mili vazeni tak aby bylo vsem jasno,to kolik zen je zabito a nebo znetvoreno je v nemecku nespocitatelny.Turci to maji öd nepameti a mela jsem skusenosti z vlastnich vypraveni divek ktere utekli z domova.Duvody bili stejne:museji se vdat do25let,nesmi bit tehotna bez manzelskyho svazku atd.atd.Nechapu proc to funguje v nemecku,jenze dostanou 6roku a za 2 roky je propustenej takze ???

klotilda ( 15. prosince 2011 08:19 )

A co teprve holku které je pět a nosí závoj!Nebo kluka co s vytřeštěnýma očima a husím brkem na hlavě vybíhá z lesa řve: útok!Přestat je v tom podporovat a rekvizity zlikvidovat!

jajiks ( 15. prosince 2011 08:11 )

Co čekal, když se odstěhovali do země, kde chodí lidi moderně oblíkaní? Tak mohli zůstat v tom svém Zapadákově a holka by chodila s hadrem přes hlavu, za rok by jí vdal za nějakýho starýho chlípníka a měl by po starostech.

guliver ( 15. prosince 2011 05:53 )

kdyz vidim holku co ji je 13 a vypada na 30 s vykloubenyma kyclema a kacerim pyskem zastrelil bych ji nejradsi taky, ale myslim ze prestat ji ty hadry platit a zlikvidovat ty co ma by melo byt dostatecnym varovanim...

zirafa ( 14. prosince 2011 22:46 )

mně to bylo jasný, e.44, víš, já si myslím, že to nebude dlouho trvat.... ne, že bych si to přála, ale všechno tomu nasvědčuje...... ale to by bylo na dlouhý povídání, myslím, že víš, vo co gou..... přeju ti hezký zbytek večera....

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud