Čtvrtek 20. ledna 2022
Svátek slaví Ilona, zítra Běla
Oblačno 2°C

Bezcitný tyran nakrmil hada koťátkem: Celé si to natočil!

Autor: INT, lm - 
4. prosince 2011
13:54

VIDEO: V Anglii hledají zvrhlého majitele krajty z videa, z kterého mrazí. Asi dvacetiletý muž v něm nese malé koťátko Jasmine do ložnice a bezcitně jej nechá sežrat krajtou. A do toho všeho mladík pouští vánoční písničky.

Mladý muž přináší kotě a pokládá ho na postel. Jasmine ve video pomalu a opatrně prozkoumává postel, až krutý mladík odláká její pozornost a v tu chvíli se nebohé koťátko obrátí k největšímu nebezpečí zády. Do té chvíle nenápadný had si kotě chytne a začne ho pomalu omotávat a rdousit.

Jakmile kotě přestalo mávat ocasem, had jej spolkl. Do sedmiminutové agonie hraje vánoční písnička a mladík má na hlavě vánoční čepici. A podle poznámky po videem, má nejspíš ve sbírce podobných klipů víc.

Zvrhlíkovi z videa hrozí šest měsíců ve vězení a pokuta v přepočtu přes půl milionu korun. Expert k případu řekl: "Kotěti není víc jak 4 měsíce, nemá se kam schovat a utéct. Tenhle případ je nepochybně dílem sadistického člověka."

 

stupidnilidinesnasim ( 23. prosince 2020 17:25 )

No, chlapče, nebo co za zabedněnce Vy jste. Je nám po tom celkem dost, protože mám takový pocit, že krmit hada, mimochodem za mě nechutný stvoření, kočkami je zakázáno. Radši se vybodni na diskuze a jdi se i se svým hadem spláchnout do záchodu. A ještě by mě zajímalo, to jako jen tak na ulici sebereš toulavou kočičku, která se třeba jen někomu zaběhla a on ji hledá a předhodíš ji hadovi? Nejradši bych to udělala s tebou ty h*vado

stupidnilidinesnasim ( 23. prosince 2020 17:23 )

Když to bereme Vaším metrem, tak myslím, že Vy byste dostal jako první vstup.

stupidnilidinesnasim ( 23. prosince 2020 17:21 )

Jsou i jiná východiska, než koťátko hned usmrtit. Třeba kastrace nebo darování. Vy stupidní zabedněný h*vado!

stupidnilidinesnasim ( 23. prosince 2020 17:20 )

Vy stupidní h*vado! Ptáte se, co je na tom? Ten člověk choval to kotě čtyři měsíce a pak ho předhodil hadovi, což je za mě nechutné stvoření. Myslím toho člověka, i když ten had taky. Jestli myslíte vážně, že svého hada krmíte kočkami, štěnátkami i králíkami, tak jste necita. Protože co si budem, není to normální. To jako jen tak na ulici vidíte ztraceného zaběhlého pejska a vy ho jen tak seberete a předhodíte ho hadovi?? Jestli ano, tak se seberte a táhněte vy víte kam! I se svým hadem. Tohle není normální člověče.

stupidnilidinesnasim ( 23. prosince 2020 17:16 )

Bohužel na tomto světě existují i stupidní lidé, jako jste například vy. Samozřejmě vím, že se toto nelidské chování bohužel děje. Tito lidé ale nejspíš neví nic o kastraci či tom, že mohou koťátko dát někomu, kdo o něj stojí. No a pak jsou tu individua, třeba vy, kteří ho radši utopí, protože proč ne. Nebo hůř, nakrmí koťátkem hady?? Všechny tyto lidi bych nejradši... Raději nebudu říkat co. Sama mám dvě malá koťátka, nesmírně je miluju a při pomyšlení, že nějaký idiotský zabedněný hovado s nimi dělá to co je v tom videu... Nejradši bych se všemi těmito lidmi udělala rychlý proces!

Zobrazit celou diskusi
Další videa