Pyšný táta Nicolas Sarkozy spěchal za Carlou do porodnice

20. 10. 2011
10:02

Francouzský prezident Nicolas Sarkozy (56) se nemohl dočkat, až uvidí svou prvorozenou dceru. Tu porodila jeho manželka Carla Bruni ve středu večer. Sarkozy byl zrovna v tu chvíli na státní návštěvě v Německu, takže nemohl být u toho, když holčička přišla na svět.

Sarkozy rychle pospíchal ve čtvrtek ráno na soukromou kliniku Muette v Paříži, kde leží po porodu jeho manželka Carla Bruni. Byl se pokochat pohledem na svou první dceru. Carlu i s dítětem stačil na chvíli navštívit ještě v den porodu před půlnocí. Z předchozího manželstvích má tři dospělé syny Pierra (25), Jeyana (23) a Louise (13). Bruni má z předchozího vztahu desetiletého syna Aureliana.

Všichni jsou jistě zvědaví, jak bude holčička vypadat. Jestli bude podobná své krásné mamince, nebo získá rysy tatínka. Získat fotku dcery prezidentského páru bude pro novináře ale tvrdý oříšek. Carla totiž před porodem prohlásila, že rozhodně nehodlá ukazovat své dítě veřejnosti. Uvidíme, jak dlouho jí to vydrží, protože paparazzi fotografové jim budou neustále v patách.

Carla porodila holčičku ve středu večer kolem osmé hodiny. Jako první oficiální zprávu přinesla francouzská rozhlasová stanice Europe 1. Elysejský palác poté zprávu potvrdil jediným prohlášením, že se Carle Bruni narodila dcera. Původně byl porod stanoven už na 3. říjen, Carla tak dítě přenášela více jak dva týdny. Zatím není jasné, jestli porod proběhl přirozenou cestou, nebo byl vyvolán uměle. Rodiče podrobnosti o příchodu dcery na svět tají.

gustafucikova ( 20. října 2011 12:31 )

Největší šašík v Evropě, spolu s profesorem z Hradu a ta jeho ,,kráska" vychrtlá si to dobře spočítala, jak ho podržet...

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa