Zpěvačka z církevní školy oslnila v Česko Slovensko má talent
Soutěž Česko Slovensko má talent nabídla svým divákům další mimořádnou zpěvačku. Stejně zajímavá jako pěvecké vystoupení Andrey Gabrišové (19) byla informace o jejím dosaženém vzdělání. „Letos jsem maturovala na církevní konzervatoři,“ překvapila nejen porotu. Ve svém vystoupení se ale pořádně odvázala. Nebála se odhodit nejen stud, ale i části oblečení. V jejím podání to ale na televizní obrazovce nebylo poprvé.
Nábožensky založená škola zřejmě nemusí být tak nudná, jak se zdá. Přesvědčila o tom Andrea Gabrišová, soutěžící z Česko Slovensko má talent. Nestyděla se totiž předvést sexy výstup. „ Ale ve škole to ví jen paní profesorka na zpěv, ta to schválila. Doufám, že ředitelka to nějak přežije,“ řekla po odvážném vystoupení Gabrišová.
Mladá slovenská zpěvačka se v televizi objevuje po roční pauze. Vloni zkoušela štěstí v castingu do muzikálu Robin Hood. Po čísle z Hříšného tance ji však porota tehdy nenechala postoupit dál. Ještě za své účasti ale zbožná dívka stihla předvést spodní prádlo a sexy tanec. Na jedné párty po přímém přenosu ukázala při tanci s kolegou Viktorem Poláškem ještě daleko víc.
V neděli večer zazpívala Gabrišová píseň All That Jazz z muzikálu Chicago, tedy stejný hit jako v loňské soutěži. Tentokrát nepřišla v prádle, ale převlečená za stydlivou mladou dámu. Na konci už po lehkém odhalení vypadala úplně jinak. „Netušil jsem, že církev může být tak atraktivní,“ komentoval vystoupení Jaro Slávik. „Tohle představení bych si dokázal představit na své narozeninové párty,“ dodal nadšený porotce. Nejen jeho přesvědčila Gabrišová o tom, že si zaslouží postup do dalších kol. „Dostala jste nás. Začátek výbornej, konec ještě lepší. Vy máte talent,“ chválil Martin Dejdar.
sosáku:-copak,copak...stýská se ti..? Chtělo by se ti opět "sosat"..?!?! To ti nestačilo,že jsi sosal 40 let..?!..blbe..