Těhotná Bruni: Jasně že se mám dobře, jsem přece první dáma!

Autor: INT, mivr - 
7. 10. 2011
08:13

Carla Bruni (42), manželka francouzského prezidenta Nicolase Sarkozyho (56), otevřeně přiznala, že ví moc dobře, jakou výhodu je být partnerkou hlavy státu. Řekla, že těhotenství pro ni proto není zase tak velká obtíž. Francouzi ji za její výroky nesnáší.

První dáma Francie není mezi obyvateli země moc oblíbená. Bývalá modelka se tedy snaží všemožně získat jejich náklonnost. Jenže svými výroky si rozhodně nepomůže, spíš naopak.

Bolestná upřímnost

Tentokrát byla Bruni přehnaně upřímná v rozhovoru pro magazín Figaro Madame. Každým dnem porodí, a tak se mluvilo hlavně o těhotenství a mateřství. Bývalá modelka nechce dítě hned po porodu ukazovat veřejnosti a chce se o něj starat sama.

Neplánuje mít arzenál chův, což ji šlechtí a mnohé ženy z lidu její skromnost ocení, ale Carla pak dodala něco, za co ji asi milovat nebudou. "Jako manželce Nicolase Sarkozyho se mi dostává hodně pomoci. Nemám těžký život, nejsem na mateřské dovolené, každé ráno se nemusím honit na metro," řekla upřímně. A Francouzům je zase o kus vzdálenější...

Smrt Karla Gotta

Parte Děti Karla Gota Záznam zádušní mše O životě Karla Gotta Dědictví Bertramka

Hrob

Zemřel Karel Gott, držitel čtyř desítek Zlatých slavíků. Sledujeme, co se děje po veřejném rozloučení a pohřbu nejznámějšího českého zpěváka

kobyla1 ( 9. října 2011 00:21 )

Já spíš nechápu, jak ji ten malej zakrslej skřet mohl udělat dítě.....a hlavně čím......

y1xcvbnm ( 7. října 2011 11:43 )

vypadají spolu fakt blbě, jako skřet a tranvestita, myslím že by měla paní Carla v tomto požehnaném stavu být doma. Nevypadá to pěkně.

blackpepper ( 7. října 2011 10:35 )

Řekla jen pravdu. Co na tom? Jen nechápu, jak může š...t toho hnusnýho trpaslíka.

limak007 ( 7. října 2011 09:32 )

Přál bych jí, aby si zažila pocity maminek v Libyi pod bombami jejího skřetího manžílka!

paila ( 7. října 2011 09:25 )

možná jen arogatní tón v hlase. Ne vždy záleží na tom, co řekne, ale jakým způsobem a pokud je Carla tak často ve francozským bulváru jako IB v českém, tak se vůbec nedivím, že ji lidi nesnáší.

Zobrazit celou diskusi
Další videa