Vražda Nikoly (†20): Povolán speciální vyšetřovací tým

Autor: INT, mivr - 
23. září 2011
12:47

Loňská brutální vražda Nikoly Beblavé (†20) ze Slovenska stále nedá spát vyšetřovatelům. Případem se nyní začal zabývat speciální tým jedenácti kriminalistů.

Nikola zmizela 25. srpna po proflámované noci a hádce s přítelem. Rodina věřila, že je naživu, ale po dvou měsících byla nalezena zavražděná v lese. Vyšetřování ukázalo, že ji před smrtí někdo znásilnil a otrávil. Policie stále nemá viníka, ale nevzdává se.

Trnavský krajský policejní ředitel Imrich Puha se rozhodl po pachateli zintenzivnit pátrání. "Určil jsem jedenáct kriminalistů. Ti nemají nic jiného na práci, než se zabývat případem Nikoly," řekl slovenskému serveru Cas.sk.

"Věřím, že tento hrozný sen už skončí a že policie vraha, který mi způsobil nejhorší chvíle mého života, najde. Jsem rád, že práce vyšetřovatelů teď bude důkladnější a intenzivnější," řekl zdrcený otec Jozef.

pavucinka ( 23. září 2011 13:36 )

ale vinen je i ten tatínek, protože ji nevychoval dobře./dle toho co jsem četla/ a mimo to se psalo, že byla otrávená, tak to ale není brutální vražda. Možná drogy a alkohol. Tadfy jsou jen báchorky, zdá se.....

karel.fodor ( 23. září 2011 13:11 )

Jak mohl nekdo takovou sprovodit ze sveta usekl bych mu ruce

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud