Čtvrtek 18. dubna 2024
Svátek slaví Valérie, zítra Rostislav
Oblačno, déšť 10°C

Útok na Oktoberfestu: Muž do stanu nastříkal slzný plyn!

Autor: evak, INT - 
18. září 2011
17:13

Na Oktoberfest v Mnichově se lidé přijíždějí hlavně bavit. Přesto měl sobotní večer poněkud jiný závěr. Jeden stan vystříkal nejmenovaný muž slzným plynem. Neobešlo se to bez paniky.

"Najednou jsem nemohla dýchat. Nikdo nevěděl, co se stalo, všichni se jen chtěli dostat rychle ven," řekla Kelly z USA Bildu.de. Během několika vteřin přestala hrát hudba a tisíce lidí se draly ven, kde v panickém strachu lapaly po vzduchu.

Co se vlastně stalo? "Zadržený muž proběhl uličkami a u všech vystříkal slzný plyn. Zatím nevíme, jestli měl komplice. 25 až 30 lidí bylo ošetřeno v nemocnici," řekl policejní mluvčí Wolfgang Wenger.

Stan se musel nechat vyvětrat, ale po chvíli už mohla zábava zase pokračovat. Policie zatím nepotvrdila, zda byl muž pod vlivem alkoholu. Vzhledem ale k místu útoku se to však dá předpokládat.

letajici_svec2 ( 19. září 2011 01:20 )

na Oktoberfest mam paradni zazitek, ale to bylo v roce 1991. V dnesni pomatene dobe je to perfektni terc pro teroristy -skoda..kam jsme to dospeli

wojtylak ( 19. září 2011 00:18 )

tady sekaj mačetama lidi do hlav a ještě se usmívají a říkají musíte nás krmit a nechat se tlouct i s harantama jináč přijedou policejti z prahy a budeš znovu bit a ještě si to bití zaplatíš.

marie60 ( 18. září 2011 17:35 )

Tak vidíte to, že haj.lové jsou všude. Doufám, že toho nepřejícného zmetka doapadnou a dají mu co proto.

Zobrazit celou diskusi