Muž (86) si zapíchl nůžky do hlavy: Přežil a vidí!

Rukojeť nůžek vjela muži přímo do hlavy
Autor: Ladislav Leimer - 
30. 8. 2011
12:12

Takový úraz se jen tak nevidí! Důchodce Leroy Luetscher (86) z Arizony se věnoval svým květinám, když mu vypadly z ruky velké zahradní nůžky. Do země se zarazily čepelemi, ale když se pro ně sehnul, ztratil rovnováhu a spadl hlavou na jejich rukojeť, kterou si vrazil do oka.

Zranění, které mohlo skončit okamžitou smrtí, však nedopadlo tragicky. Nůžky projely pod okem oční jamkou až do krku, kde jen těsně minuly tepnu.

Důchodce byl okamžitě dopraven do nemocnice, zatímco mu nůžky trčely z obličeje. „Nevěřili byste vlastním očím. Polovina nůžek čouhala ven, zatímco druhá byla v jeho hlavě,“ řekla ošetřující doktorka Julie Wynne.

Rukojeť nůžek vjela muži přímo do hlavyRukojeť nůžek vjela muži přímo do hlavy

„Neustále jenom přemýšlíte, jak se tam ty nůžky dostaly,“ řekla další lékařka Lynn Polonski. „S pomocí dalších doktorů jsme se rozhodli vyndat zahradní nůžky. Jsme tak šťastní, že pan Luetscher neztratil svoje oko,“ dodala lékařka. Důchodce má na oku odřeniny a občas vidí dvojitě, ale lékaři říkají, že se z nehody plně zotaví.

Pohřeb Karla Gotta

Parte Děti Karla Gota Rozloučení na Žofíně Záznam zádušní mše Hosté na zádušní mši O životě Karla Gotta Dědictví Bertramka

Hrob

Celé Česko truchlí. Zemřel Karel Gott, držitel čtyř desítek Zlatých slavíků. Jen málokterý umělec za sebou zanechá tolik děl, jako zesnulý zpěvák. Připomeňte si Mistrův život.

Vše o Karlovi Gottovi čtěte ZDE

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Další videa