Muž (†22) si pouštěl nahlas hudbu, důchodce ho zabil

Ilustrační foto  (Autor: Archív)
Autor: INT, mivr - 
23. srpna 2011
14:44

Důchodci (72) v německém Freiburgu vadil přístup jeho nájemce (†22). Mimo jiné nemohl vystát hlasitou hudbu, která se z bytu mladíka linula. Dlouhotrvající spor vyvrcholil tím, že ho stařík zabil.

Před půl rokem se do domu důchodce Güntera S. v německém Freiburgu nastěhoval mladý brankář Dominik O. Od té doby mezi muži panoval spor. V posledních měsících se několikrát sešli, aby problémy vyřešili. To ale očividně nepomohlo.

"Šlo o užívání sklepních prostor, prádelny a hlasitou hudbu," řekla německému serveru Bild.de matka chlapce Gabriella (59). Poslední hádka se stala na domovním schodišti. Mladíka našla policie v kaluži krve, důchodce byl zatčen.

tochadda ( 24. srpna 2011 16:05 )

To ticho, co pak nastalo, to dědovi za tu vraždu stálo

jaramila ( 24. srpna 2011 13:45 )

Já se mu nedivím, někteří lidé jsou bezohlední a neuvědomují si, že to může takto skončit.

jahodarka ( 23. srpna 2011 20:55 )

Já ho naprosto chápu.

jahodarka ( 23. srpna 2011 20:54 )

Dokážu ho pochopit. Měli jsme tady jednu takovou rodinu a věřte, že to je opravdu o rozum.

husqarnowicz ( 23. srpna 2011 18:36 )

Taky toho starého pána chápu.Kdyby mi měl podnájemník vyhrávat denně nahlas např. rap nebo techno, asi by mi taky ruply nervy. Ne náhodou právě tuhle "hudbu" používali Američané k psychickému mučení vězňů na Guantanamu. Jinak máme ve vedlejším domku sousedy, kterým řve na dvorku rádio téměř nepřetržitě, je jim jedno,co.Od Moravanky po house, ale vždycky na plné pecky. Už se dlouho chystám,až jim taky jednu vlepím.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud