Mladík bodl expřítelkyni (†18) do krku a utekl s jejich dítětem

Ilustrační foto
Autor: mivr, INT - 
22. 8. 2011
14:01

Krvavé drama se odehrálo v sobotu večer na německém nádraží Siegen. Mladík najednou napadl expřítelkyni. Bodl ji do krku. Pak popadl jejich půlroční dítě a utekl. Dívka na místě vykrvácela.

V sobotu večer na nádraží Siegen v německém Severním Porýní-Vestfálsku mladý muž zaútočil na svou expřítelkyni. Bodl ji do krku a utekl s jejich šestiměsíčním miminkem. Mladík s dítětem běžel k mešitě, kde dítě nechal a pokračoval dál. Po dvaceti minutách byl dopaden na mostě.

Dítě zraněno nebylo, ale bylo převezeno na pozorování do nemocnice. Mladá maminka na následky zranění na místě vykrvácela. Stanice byla několik hodin uzavřená. Podle policie pár řešil spory o dítě, ale mohlo se jednat i o zkrat ze žárlivosti. Muž se přiznal k vraždě a čeká na rozsudek.Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

majka60 ( 22. srpna 2011 15:35 )

To je teda poturčený svět.Není dne, aby se někde nestala vražda.

Zobrazit celou diskusi
Další videa