Středa 21. února 2024
Svátek slaví Lenka, zítra Petr
Oblačno, déšť 9°C

Šokující foto: Smrti na pekáči uniklo 1800 psů

Autor: INT, shp, Kšim - 
15. srpna 2011
12:37

JEN PRO OTRLÉ: Nebohá zvířata byla namačkána v klecích na náklaďácích a čekala na porážku. Skončit měla v žaludcích milovníků psího masa, které je zejména v Asii nesmírně populární. Policie jich před smrtí na pekáči zachránila 1800.

Policii přišel anonymní tip, že jsou z thajské provincie Nakhon Phanom převáženi tito psi do Vietnamu pro potravu. Přišel od skupiny na ochranu zvířat.

Psi byli převáženi po břehu řeky Mekong do míst, kde měli být později zabíjeni, stahováni z kůže a jejich maso připravováno jako jídlo. Policie zadržela pět kamionů plných klecí se zvířaty.

Těch bylo dokonce 1800 a úřady se domnívají, že měli skončit ve vietnamských restauracích s exotickým jídlem. Police už zatkla jednoho Vietnamce a tři Thajce, kteří měli v prodeji psů prsty.

Aktuální dění

 

Izraelsko-palestinský konflikt:

ONLINE dění v Izraeli Velitel Hamásu Iron Dome

Válka na Ukrajině:ONLINE dění na Ukrajině

hita ( 17. srpna 2011 23:21 )

 Ach jo , a co s nimi budou dělat? Uspí je? Nebo vykastrují a budou po částech vypouštět v různých lokalitách? Pro mě je nepřijatelný zabít a sníst psa. Nicméně stejně tak je pro mě nepřijatelný sníst maso zvířete, které před tím prokazatelně trpělo. Tj z velkochovů. Ano, je pravda, že stejně hnusně jako se Vietnamci atd. chovají ke psům, se my chováme k jiným zvířatům, a je to hodně špatně. To, že si dám biftek, jěště neznamená, že mám právo před tím celý život krávu týrat v hrozných podmínkách a připravit jí mučivou smrt. Není to věc, je to živej tvor, který cítí strach i bolest. Ať už je to kuře, kráva nebo pes...

e.44 ( 17. srpna 2011 02:43 )

A z který díry zaprděný seš?

jtabp ( 16. srpna 2011 21:47 )

Psi se i u nás jedli od nepaměti..

jtabp ( 16. srpna 2011 21:45 )

Ano pes je naprosto stejné zvíře jako každé jiné.

jtabp ( 16. srpna 2011 21:44 )

A proč se na tom pozastavujeme? Pes je nějaké nadřazené zvíře, že se nesmí jíst? Zvláštní doba.

Zobrazit celou diskusi