Žena kanibala: Uměl jen slovensky, Švýcarovi by nerozuměl

19. 5. 2011
15:12

Ráno ji odvezl do práce, pak šel sníst Švýcara. Zhroucená manželka kanibala Matěje Čurka (†42) Eva nemůže uvěřit tomu, že by její muž byl schopen vraždit a pojídat své oběti. Navíc prý neuměl žádný cizí jazyk. Jeho žena tvrdí, že si tak s žádným Švýcarem psát nemohl.

"Můj manžel přede mnou neuměl skrývat emoce," vyprávěla Eva v rozhovoru pro slovenský deník Korzár. "Já jsem na něm viděla, kdy je nervózní, kdy ho něco trápí. Byli jsme spolu víc než 10 let. Většinu času jsme trávili spolu" uvedla Eva s tím, že už teď jí i jejich dětem moc chybí. Z vesnice se prý v žádném případě neodstěhuje. "Je to dům, který stavěl manžel pro nás," vysvětlila důvody Eva.

Tomu, že zabil dvacetiletou Lucii a další tři lidi, jak ho podezírá policie, nevěří. Čurka samotného policie zastřelila při zatýkání na fingované schůzce se Švýcarem, se kterým si měl přes email domluvit mužovo zabití a následné zkonzumování jeho těla.

Byla to politická vražda

"Zabili ho. Nedali mu šanci vysvětlit skutečnosti. Zemřel korunní svědek, možná proto, aby nevyplula na povrch pravda. Můj manžel si často stěžoval, vím že žaloval i premiérku," spřádá konspirační teorie Eva, která ale přiznává, že o svých slovech nemá žádné důkazy.

Zpochybňuje i emailovou komunikaci, kterou měl vést její manžel se zavražděnou Luciou Uchnárovou (†20). "Pokud to byly jeho emaily, proč ho nepřišli zatknout domů," ptá se Eva a otázek má spoustu. Policie nezveřejnila identitu Švýcara, který měl na Čurka upozornit. "Ale jak by s ním mohl psát maily v angličtině, vždyť nedokázal pomoci ani dcerce s domácí úlohou?" nevěří Eva oficiální verzi.

Nikdy prý ani neviděla ruksak, který měl podle policie Čurko v době policejního zásahu u sebe. "Celá má rodina si myslí, že můj manžel byl obětí. Byla to politická vražda," uzavřel rozhovor s manželkou kanibala její otec.

kacota ( 21. května 2011 13:22 )

no tak vidíš...hlavne že to bol jednoduchý chudáčik...obeť polície...dobre mazaný...

tuba24 ( 21. května 2011 03:32 )

http://foaf.sk/ludia/489396 - dodavali pre zdravotne poistovne informacne systemy. Podla spisu pouzival cudzie servery na zahladenie stop veducich k nemu. Kedze bezne anonymizery na chaty plne javascriptu nefunguju, zrejme si porobil vpnky a routoval traffic cez taketo servery. Preto ani neprisla policia k nemu domov, ale museli ho vytiahnut na fingovane stretnutie. Nemali sajnu kto to je a kde sa nachadza

e.44 ( 20. května 2011 03:04 )

Neměj péči, rejpalko. Pauta moc dobře pozná, co skutečně smrdí a co ne. A jelikož s politickou vraždou jako první přišel Blesk a ne, jak tvrdíš, lidi na diskusi, je mi jasný, že v tom máš zase zmatek.

cranberriess ( 19. května 2011 23:53 )

HRŮZA POMYSLET

cranberriess ( 19. května 2011 23:50 )

TY VOE, POKUD MĚL KÁMOŠE V HOSPODĚ, MOHL JSI JÍST LIDSKÉ MASO I TY

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa