Tento muž uřízl hlavu turistce na Kanárech

Autor: INT, mel, mivr - 
16. května 2011
10:41

Bulharský psychicky narušený bezdomovec Dejan Valentinov (28) uřízl v sobotu šedesátileté Britce Jennifer Mills-Westley v obchodě na Tenerife hlavu. S tou pak vyběhl ven. Průmyslové kamery muže zachytily, když si nůž kupoval a tvrdil, že jde někoho zabít. Policie vraha ihned dopadla.

Španělská policie se nejdříve domnívala, že si muž vybral svou oběť náhodně. Nyní však zjistila, že Valentinov Britku pronásledoval již den před vraždou. Mills-Westley prý dostala strach a šla druhý den vše oznámit na místní úřad sociálního zabezpečení. V budově úřadu čekala tak dlouho, než Bulhar zmizel. Podle výpovědí svědků vyšinutého bezdomovce odehnala ochranka.

Z úřadu se Britka vydala do obchodního centra. Tam už si na ni vrah s nožem počíhal. Nejdříve ženu několikrát bodl a poté jí oddělil hlavu od trupu a utíkal s ní z obchodu ven. „Jsem pomsta Boha a přišel jsem, abych zavedl spravedlnost,“ řval údajně, když běžel s uťatou hlavou po ulici. Tam ho hned lapila policie.

Šel si koupit nůž

Ještě předtím, než na nevinnou oběť zaútočil, sháněl v obchodě nůž. Prodavač se ho ptal, co potřebuje, a Bulhar mu řekl: "Chci takhle velký nůž!" Když byl pak dotázán, na co to chce, odpověděl s klidem v hlase: "Chci někoho zabít," a naznačil gestem podřezání. V obchodě mu byl prodej nože odmítnut, tak šel jinam. Pak se vrátil a ženě nemilosrdně uřízl hlavu.

Bulhar byl teprve v únoru letošního roku propuštěn z psychiatrické léčebny. Tam byl umístěn, protože na Nový rok napadl hlídače. Cihlou mu vymlátil přední zuby. Místní obyvatelé Valentinova popisovali jako blázna, který se stále něco mumlá pro sebe a kouří hodně marihuanu. Navíc byl prý agresivní, takže zůstává s podivem, proč nebyl někde pod zámkem.

lunatic ( 16. května 2011 21:29 )

Hňup jste Vy - byla to penzistka ... i když připouštím,že na dovolené. Dovolená - to znám; jsem na ní od "sametu".

587587 ( 16. května 2011 15:37 )

že policistům"neselhala" zbraň...

pavucinka ( 16. května 2011 15:21 )

Odskákala to nevinná,a le je to bumernag za lajdáctví. tady se také ptulují všelijací psychoapti, je jich mraky.

akrapaz ( 16. května 2011 14:26 )

akrapaz ( 16. května 2011 14:25 )

2 metry provazu by to taky zpravilo

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud