Bezdomovec uřízl důchodkyni (†60) hlavu a utekl s ní

Psychicky narušený Bulhar s hlavou nedoběhl daleko, policie ho brzy doběhla a zatkla. Nakonec ho musela bránit před rozzuřeným davem.  (Autor: Tenerife Magazine)
Autor: INT, bali, evak - 
14. května 2011
19:38

AKTUALIZOVÁNO - Psychicky narušený bulharský bezdomovec si v obchodě na Tenerife vybral ženu a uřízl jí hlavu. Policie ho vzápětí zadržela.

Dějištěm incidentu bylo obchodní centrum v Los Cristianos na ostrově Tenerife. Svědkové vypověděli, že muž vešel do čínského supermarketu a bezdůvodně napadl britskou důchodkyni Jennifer Mills-Westley (†60), které uřízl hlavu. S tou potom z obchodu utekl.

Dcera zavražděné ženy řekla: "Máma si důchod užívala. Cestovala pořád mezi Tenerife, Francií a Norfolkem, kde měla děti a vnoučata. Milovala život a pro každého by udělala cokoliv. Teď musíme najít způsob, jak se vyrovnat s životem bez její lásky."

Jeden svědek se srazil před obchodem s mužem, který držel v ruce podivnou krvavou věc, byla to lidská hlava. Vrah vyběhl ven a řval: "Božská oběť, je to můj poklad!" Policisté ho okamžitě doběhli a zatkli.

Osmadvacetiletý Bulhar Deyan Valentinov byl psychicky narušený. Na ženu vytáhl nůž bez jediného slova. S hlavou byl dopaden na ulici. Nakonec ho policisté museli bránit před zuřivým davem, který se ho snažil lynčovat.

silvervoice ( 10. června 2011 08:17 )

Zdá se, že mu křesťanská výchova dopněná o "výchovu" koženým opaskem udělala v hlavě pěkný guláš.

renata-tenerife ( 15. května 2011 23:38 )

jste tu vážně banda ***u....!!!! chtěla bych vidět váš ksift,kdyby se to stalo někomu z vás...vaší matce,manželce...to by vás tenhle stupidní humor hoooodně rychle přešel

renata-tenerife ( 15. května 2011 23:31 )

mě je líto tebe....

michal_tenerife ( 15. května 2011 23:25 )

co to tady meles ty hnupku !!??

renata-tenerife ( 15. května 2011 23:23 )

nechápu...musíš být hodně ubohý,pokus napíšeš něco takového,jako jsi právě napsal...

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud