Pátek 28. ledna 2022
Svátek slaví Otýlie, zítra Zdislava
Zataženo, déšť se sněhem 4°C

Kanibal poslal foto částí ženského těla: To je moje práce!

Autor: Nový Čas, oj - 
14. května 2011
05:00

Slovenský kanibal Matěj Čurko (†43) lákal svoji oběť na fotografie kusů ženských těl. Švýcarovi posílal snímky odříznutého chodidla nebo prsa. „To je moje práce,“ chlubil se v mailech.

Švýcar se sebevražednými sklony na internetu hledal někoho, kdo by mu pomohl zemřít. Ozval se mu Matěj Čurko, který podle policie slíbil, že ho nejenom zavraždí, ale i rozčtvrtí a sní. Dvojice spolu komunikovala několik týdnů. Když však Švýcar podle informací slovenského Nového Času dostal mail s fotografiemi částí lidských těl a textem: „Toto je moje práce,“ dostal strach a všechno oznámil policii.

Švýcara v korespondenci vystřídal policejní agent. Dohodli si schůzku v obci Kysak, kde už na Čurka čekal agent a celé policejní komando. Kanibal přišel vybavený pilkou, šroubováky, noži a kořením.

Dohodli si i scénář smrti. Čurko měl Švýcara omámit, bodnout do srdce, schovat do jámy o posypat kořením, aby ho dřív než kanibal nesežrala lesní zvěř. Čurko se k tělu měl vracet a postupně si odkrajovat jednotlivé kusy těla.

Policie však pracuje i s verzí, že Čurko neměl v úmyslu Švýcara sníst. Byl jenom zprostředkovatel. Vyšetřovatel ho obvinil z přípravy vraždy a pokusu o vraždu, protože jednoho policistu při zásahu postřelil.

Protože kanibala policisté při zásahu postřelili a on poté zemřel v košické nemocnici, případ dopadne podobně jako s Otou T. Po shromáždění a vyhodnocení všech důkazů státní zastupitelství zastaví trestní stíhání.

crakazasecrak ( 17. května 2011 13:11 )

báli se ,že by je moh potom sežraT

crakazasecrak ( 17. května 2011 13:09 )

pro něj truchlí..všichni byli zabezpečení mnásém na celéj život

crakazasecrak ( 17. května 2011 13:08 )

á nebo visratyvoko...z ..undy žral jak z pekáčéé

znojmacka ( 17. května 2011 08:15 )

kudlanko.. s tvým nickem se radši na téma kanibal moc neukazuj.. všichni víme, co kudlanka dokáže..

kudlankabezbozna ( 16. května 2011 14:09 )

já bych teda ty naše kluky bronzový sežrala do jednoho

Zobrazit celou diskusi
Další videa