Vraždící andílek Knox: Půjde na svobodu?

Amanda Knox - jen ona ví, co se osudnou noc stalo...
Autor: evak - 
7. 5. 2011
18:58

Je dost možné, že Amanda Knox (23), která je obviněna z brutální vraždy se sexuálním podtextem své spolubydlící při pobytu v Itálii, půjde na svobodu. Státní zástupce je v odvolacím procesu v Seattlu pod tlakem, do pondělí musí sehnat nové důkazy.

Od 6. listopadu 2007 sedí Amanda Knox a její expřítel Raffaele Sollecito (26) ve vězení. V prosinci 2009 byla Knox shledána vinnou za vraždu její spolubydlící Meredith Kercher (†21) v italské Perugii. Dívka byla před smrtí znásilněna.

Oba dva obvinění se ihned odvolali a od 24. listopadu 2010 se vede nové soudní řízení. Obhajoba se primárně zabývá vražednou zbraní, kde byla nalezena Amandina DNA. Jsou zde ale i pochyby, že se vůbec o vražednou zbraň nejedná, jelikož dle bodných ran by musela mít dvojí ostří.

Obhájci obviňují vyšetřovatele z nedbalosti a požadují nové vyšetřování. Zde nastává pro žalobce problém. Soud nemůže být odročen déle jak 40 dní. Pokud se do pondělí nenajdou nové důkazy s DNA, Knox a Sollecito budou propuštěni.

Pohřeb Karla Gotta

Parte Děti Karla Gota Rozloučení na Žofíně Záznam zádušní mše Hosté na zádušní mši O životě Karla Gotta Dědictví Bertramka

Hrob

Celé Česko truchlí. Zemřel Karel Gott, držitel čtyř desítek Zlatých slavíků. Jen málokterý umělec za sebou zanechá tolik děl, jako zesnulý zpěvák. Připomeňte si Mistrův život.

Vše o Karlovi Gottovi čtěte ZDE

crakazasecrak ( 8. května 2011 06:33 )

aby se už nevysmívala zákonům ,jako spousta dnešních vrahů,parazitů!!!!

Zobrazit celou diskusi
Další videa