Archivy FBI: Hitler žil po válce v Argentině

Autor: INT, shp, mel, mivrk - 
12. dubna 2011
05:36

Německý diktátor Adolf Hitler nezemřel, nýbrž prchnul do Argentiny. Oholil si knírek a žil na tamějším ranči. Americkou herečku a sexuální symbol Marilyn Monroe přemluvil k pokusu o veřejnou sebevraždu herec a švagr amerického prezidenta J. F. Kennedyho Peter Lawford. Údajně jí slíbil, že ji zachrání, Monroe se však předávkovala prášky na spaní. Tyto a další informace nyní zveřejnila americká FBI, která odtajnila své staré vyšetřovací záznamy.

Vůdce žil s astmatem v Argentině

Hitler se prý nezabilHitler se prý nezabil | Profimedia.cz, abl

Podle oficiálních vyšetřovacích údajů spáchal Adolf Hitler (†56) 30. dubna 1945 ve svém berlínském bunkru sebevraždu. Američané však informaci o jeho smrti nevěřili a mnozí z nich psali dopisy adresované FBI o tom, že nacistický vůdce stále žije. „Hitler a jeho padesát nejvěrnějších dopluli deset dnů po pádu Berlína dvěma ponorkami do jižní Argentiny. Hitler se ukrývá na ranči, nechal si oholit knírek, trpí astmatem a žaludečními vředy,“ napsal 21. září 1945 jeden z korespondentů tajné službě FBI. Někteří Američané dokonce psali, že Hitler uprchnul do Tibetu, nebo byl spatřen v Dánsku.

Sebevražda Marylin jen na oko

Marilyn měla být zachráněna, ale nevyšlo to...Marilyn měla být zachráněna, ale nevyšlo to... | Profimedia.cz, abl

Marilyn Monroe (†36) byla 5. srpna 1962 nalezena mrtvá v posteli. Jako oficiální příčinu smrti vyšetřovatelé uvedli předávkování prášky na spaní. Její smrt však zůstala záhadou. FBI se případem Monroe zabývala dlouho. Spisy prozrazují, že FBI měla podezření na skupinu přátel, kteří ji měli k sebevraždě dohnat. Motivem měla být její aféra s bratrem prezidenta J. F. Kennedyho (†38) Robertem Kennedym (†42). Kennedy sliboval, že opustí ženu a ožení se s Monroe. Když to neudělal, hrozila mu herečka, že aféru zveřejní. Kennedyho švagr a herec Peter Lawford údajně Monroe přemluvil, aby provedla pokus o sebevraždu, který zapůsobí na veřejnost. Bylo jí údajně slíbeno, že bude včas zachráněna, to se však nestalo, píše se v záznamu FBI.

Mimozemšťané neměří ani metr

Mimozemšťani prý měří metrMimozemšťani prý měří metr | Profimedia.cz, abl

Záznamy FBI odhalily i hlášení agenta Guye Hottela ohledně UFO. Ve zprávě z roku 1950 stojí, že v Novém Mexiku spadly tři létající talíře. „Byly popsány jako kulatého tvaru s vyvýšenými centry, přibližně 15 metrů v průměru. Uvnitř byly vždy tři těla lidského tvaru, ale pouze necelý metr vysoká a oblečená v šatech s kovovým povrchem,“ nahlásil Hottel, co na místě objevily americké letecké složky. Popis mimozemšťanů přitom souhlasí s všeobecně známým popisem šediváků – malých tvorů s velkou hlavou, vyboulenýma černýma očima a šedivou kůží. Létající talíře havarovaly údajně u města Roswell kvůli technické závadě. Případ havárie UFO v Novém Mexiku 2. 6. 1947 patří přitom k nejznámějším na světě.

kasandra226 ( 27. dubna 2011 10:18 )

andrea68 ( 18. dubna 2011 10:40 )

Rozhodně se nechci zastávat Američanů, ale když se tato hra vysílala u nás někdy v roce 1967 nebo 68, tak se totéž, ale v mnohem menší míře, dělo v tehdejší ČSSR. Snad to bylo tím, že tenkrát jsme ještě patřili mezi národ čtenářů. Jelikož jsem pamětnicí, vzpomínám si na jednu sousedku, která toho zřejmě moc nepřečetla a ta z toho byla úplně na mrtvici a nám s manželem dalo velkou práci jí přesvědčit o tom, že je to jen hra.

arcaben ( 13. dubna 2011 19:26 )

Jasně a Kryštof Trolejbus připlul vodovodem....

jakub-moravec ( 13. dubna 2011 10:33 )

anelam, co je mi to platné, když ale na mne nevěříš

jakub-moravec ( 13. dubna 2011 10:28 )

a sakra alfo, to jsem to teda zvoral, teď když vím kdo jsi, musím s tebou úplně jináč, pro začátek ti posílám malou pozornost---

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud