Dvojčata v autě mrtvá nebyla, tvrdí vyšetřovatelé

Kde jsou holčičky? Policie je stále bezradná
Autor: mivr - 
16. 2. 2011
21:10

Švýcar Matthias Schepp (†43) unesl své dvě dcerky, šestiletá dvojčata Alessii a Livii, a poté skočil pod vlak. Po dívkách jako by se zem slehla. Pátrá po nich policie třech zemí - Itálie, Francie a Švýcarska, ale zatím marně. Další vyšetřování ale přineslo dobrou zprávu - v autě otce dívek nebyly nalezeny známky toho, že by tam byla mrtvá těla.

Matka dívek musí být úplně zoufalá. Její holčičky se od 30. ledna pohřešují. Unesl je jejich otec, její bývaĺý manžel. Předtím, než skočil pod vlak, jí ještě napsal několik dopisů. V nich uvedl, že už holčičky nikdy neuvidí.

Teď jí ale svitla naděje. Policisté zjistili, že v autě Audi A6, ve kterém Matthias unesl dcerky, nejsou stopy po mrtvých tělech. „Jediné, co nás utěšuje, je, že se nenašly známky toho, že by byla v autě mrtvá těla,“ řekl italský policejní šéf ve Foggii Alfonso Fabbrocini.

Nový svědek

Auto, které se našlo pár metrů od kolejí, kde spáchal Matthias sebevraždu, je momentálně podrobováno další analýze. Vyšetřovatelé jsou ale zatím bezradní. Podle nich je možné i to, že měl otec holčiček v Lyonu komplice či že dvojčata vůbec neopustila Švýcarsko.

Významný posun by ale mohl být s novým svědkem, který se nedávno objevil. Ten tvrdí, že na korsickém letišti Propriano viděl muže s dvěma blonďatými dívkami v černém Audi se švýcarskou značkou. Jeho výpověď se přezkoumává.

Pohřeb Karla Gotta

Parte Děti Karla Gota Rozloučení na Žofíně Záznam zádušní mše Hosté na zádušní mši O životě Karla Gotta Dědictví Bertramka

Hrob

Celé Česko truchlí. Zemřel Karel Gott, držitel čtyř desítek Zlatých slavíků. Jen málokterý umělec za sebou zanechá tolik děl, jako zesnulý zpěvák. Připomeňte si Mistrův život.

Vše o Karlovi Gottovi čtěte ZDE

pompadurka ( 18. února 2011 00:02 )

to jsem velice rada, ze jsem vas tak vytocila. Nevim proc si myslite, ze vy jste nejchytrejsi. Proc hned nadavate a urazite ? Jste dementni a tak rychle utocite na me a na pejsankovou a myslite si, ze to tim zamaskujete. Budou vam prikyvovat vsichni vam podobni. My chytri a vzdelani budeme stat pri sobe.

nikola1234 ( 17. února 2011 20:49 )

Já sama jsem na youtube pro Aničku dala písničku,dnes už vím,že není tak dokonalá,jako ta od něho...Dokázal moc,vážím si ho. Svou písen pro A.mi poslal přímo na email-možná všem,co tam pro A.něco dali.Jinak zpěváci u nás asi neprožívají smutek nad nezvěstnými dětmi...Už vidím,jak někdo zpívá pro Mirca v němčině .DENNY PŘEKVAPIL

ajaillusion ( 17. února 2011 20:00 )

no tenhle denny .s.zpiva pro vsechny kteri byli nebo jsou uneseni nebo zabyty... ale primo pro anicku jak a kde ste na to prisli??? NAzpival pisnicku pro ztraceneho mirca tady v nemecku ktery se ztratil a bohuzel byl zavrazden idiotem uchylem..ano pisnicky sou dojemny a hezky pokud rozumite nemecky ovsem jinak je to skoda texty sou hezky a pravdivy...ale proc to nenazpiva naky cech???

vochomurka ( 17. února 2011 15:00 )

vochomurka je také pohádková bytost a to jsem já

kacota ( 17. února 2011 09:18 )

a stroj času na tvoji hlavinku by sa nedal použit?? čo tak vyryt ešte zopár závitov na mozku?

Zobrazit celou diskusi
Další videa