Otec Nikolky (†20): Chyťte vraha, nebo se vzdám občanství

Autor: Čas.sk, ap - 
4. února 2011
17:40

Vyšetřování vraždy, která otřásla Slovenskem, se táhne déle, než je pro otce mrtvé Nikoly Beblavé (†20) snesitelné. Začíná ztrácet s postupem policie trpělivost a hrozí, že se vzdá slovenského občanství, pokud policie vraha nevypátrá. Zatím se jen potvrdily nejčernější představy. Nikola byla před smrtí opravdu znásilněna.

Nikola Beblavá zmizela v září 2010, když se pohádala se svým tehdejším přítelem Ferdinandem Vrbou (20) a sama odešla s herny, kde se bavili. Téměř dva měsíce ji hledalo celé Slovensko, pak její tělo v Čáčově (okres Senice) našli lesníci.

Její otec Jozef na místě nálezu emotivně přísahal, že vraha své dcery pohřbí tam, kde našli tělo jeho dcery. Vyšetřování případu se zatím ale příliš nepohnulo a otec ztrácí trpělivost.

Vzdám se slovenského občanství

Aby urychlil pátrání, přistoupil na to, že podstoupí vyšetření na detektoru lži. To má podstoupit i otec Nikolina kamaráda Davida, který je jedním z podezřelých. Svému synovi poskytl Davidův otec alibi.

Jenomže na vyšetření na detektoru lži se na Slovensku čeká nezvykle dlouho. "Nedokážeme to urychlit. Zatím je stanovený termín někdy na duben," uvedl krajský policejní ředitel Imrich Puha.

Nezbývá tak, než čekat. A s tím se Jozef Beblavý nechce smířit. "Nechci aby policie jen čekala, ale aby pracovala a našla vraha mé dcery. Pokud ho nenajde a nechá případ usnout, přísahám, že se vzdám slovenského občanství," emotivně zdůraznil Nikolin otec.

Byla brutálně znásilněna

Tragický případ zatím nepřinesl odpovědi na mnoho záhadných otázek, které ho provází. Bohužel se ale potvrdila informace se kterou přišel slovenský server čas.sk, že Nikola byla před smrtí brutálně znásilněna.

Její přítel Ferdinand od něhož osudný večer odešla si na podrobnosti večera toho dne nepamatuje. „Byl jsem opilý, na nic si nepamatuji. Myslel jsem, že šla domů, netuším, kam mohla jít,“ tvrdí mladík, který s Nikolou chodil více než tři roky.

paila ( 9. února 2011 21:45 )

Pane Beblavý, není to tak dávno, co jsem podobným způsobem přišla o příbuzného. Jiný přibuzný přísahal to co Vy, že se pomstí a že si toho vraha najde ..... no, našel a nedopadlo to dobře. Pouze z toho nedělal mediální show. Právě proto Vás varuju, NEPOŘÁDEJTE HON NA ČARODEJNICE, protože se Vám může stát, že ve své zaslepenosti chytíte nepravého. Nikoly je mi velmi líto, takovou smrt si nezasloužila, vím, že je to pro Vás hrozný šok, ale život jí už nevrátíte, tak se s tím smiřte. Bohužel z vlastní zkušenosti vím, že je to těžké a že ta bolest a bezmoc je nepopsatelná. Podle fb máte ještě minimálně dceru Lucii a dokonce vnučku. Radím Vám, nechte chytání vrahů na policii a věnujte se zbytku rodiny a pokud chcete, tak se klidně toho občanství vzdejte, ale to Vám Nikolu stejně nevrátí a už vůbec Vám to nezajistí spravedlivý trest pro jejího vraha.

jozefbeblavy ( 9. února 2011 16:48 )

ŠKODA ŽE TAM NESKONČIL ON NA MIESTO MOJEJ DCÉRY.

jozefbeblavy ( 9. února 2011 16:47 )

NERVY PEVNÉ UŽ DLHODOBO NEMÁM-ALE NIKOLKA SPRAVILA CHYBU-BOLA VYTOČENÁ NA TAKZVANÉHO PRIATEĽA,KTORÝ SI SI ZASLÚŽI AKURÁT .......!

jozefbeblavy ( 9. února 2011 16:44 )

Až vychováte dieťa a nejaká hyena mu zoberie život,ktorý mala moja NIKOLKA pred sebou aj vám potom mi prídite povedať že robím hon na čarodejnice a som hysterický-nikdy si to ani v tom najhoršom sne nechcite predstaviť-s pozdravom JOZEF BEBLAVÝ

jullinca ( 5. února 2011 13:34 )

souhlasím.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud