Pondělí 11. prosince 2023
Svátek slaví Dana, zítra Simona
Oblačno, déšť se sněhem 3°C

Radní vyfotil svého vraha!

Autor: INT, pf, Kšim - 
5. ledna 2011
08:53

Filipínský radní zmáčkl spoušť fotoaparátu jen o zlomek vteřiny dřív, než jeho vrah stiskl o pár metrů dále spoušť pistole! Smrtící střelec, kterého na novoročním snímku zachytil Reynaldo Dagsa (†35) spolu rodinou, šel okamžitě do novin.

Ve filipínské metropoli zrovna odbila půlnoc a radní vyrazil spolu s manželkou, dcerou a tchyní do ulic slavit začátek nového roku. Hned před domem se rozhodli společný zážitek zaznamenat na pár fotografií – první rodinná momentka ale nečekaně zachytila okamžik smrti. Vrah zamířil pistolí na fotografujícího Reynalda Dagsu a vypálil. Rána, kterou prý v okolním hluku ohňostrojů neslyšela ani rodina stojící jen kousek od vraždícího střelce, srazila radního k zemi. Zemřel krátce potom v nemocnici.

Ačkoli vrah i jeho komplic z místa utekli, policie dostala do ruky stopu a nepopiratelný důkaz zároveň – stačilo, aby se podívala na poslední pořízenou fotografii, a v jejím levém horním rohu odhalila vraha. Snímek muže v černé kšiltovce, který se při střelbě opíral o auto zastřeleného radního, vyšel na titulní stránce úterního vydání novin Philippine Daily Inquirer’s.

To už však policista ze sousedního města Caloocan oznámil, že vraha dopadl. Je už znám i důvod, proč střílel. Podle agenturních zpráv se tento zloděj aut, jehož před časem propustili na kauci, zřejmě mstil radnímu, protože v loňském roce nařídil jeho zatčení.

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Články odjinud