Ženu († 22) zalil vrah do betonu!

Autor: Jozef Uhlárik, hto - 
18. 7. 2010
16:58

Otřesný nález čekal na policisty, kteří na základě udání začali kopat na dvoře domu ve slovenské Horní Kráľové. Vykopali tělo zabetonované Zuzany (†22). Druha její sestry Attilu Kovácse (21) už z hrozného činu obvinili a přímo z místa činu ho odvezli v poutech.

Způsoby mafie – zabít a tělo zalít do betonu

Tělo mrtvé ženy už bylo v rozkladu. Policisté ho vykopali z hloubky jednoho metru. Případ se začal vyšetřovat po oznámení Marcely (19), sestry mrtvé dívky, která byla mírně retardovaná.

Marcela vypověděla, že její druh Zuzanu zlikvidoval už vloni v říjnu a mrtvolu zakopal domu. Tvrdí, že předtím mlčela, protože jí její druh vyhrožoval násilím. Když Attila Kovács její sestru mlátil, svázal ji, aby jí nemohla pomoci.

A proč Zuzana tak dlouho nikomu nechyběla? Po vesnici se totiž vyprávělo, že odešla pracovat do ciziny. Pokud se Attilova vina prokáže u soudu, hrozí mu trest odnětí svobody na 7 až 10 let.

Pohřeb Karla Gotta

Parte Děti Karla Gota Rozloučení na Žofíně Záznam zádušní mše Hosté na zádušní mši O životě Karla Gotta Dědictví Bertramka

Hrob

Celé Česko truchlí. Zemřel Karel Gott, držitel čtyř desítek Zlatých slavíků. Jen málokterý umělec za sebou zanechá tolik děl, jako zesnulý zpěvák. Připomeňte si Mistrův život.

Vše o Karlovi Gottovi čtěte ZDE

mouse ( 30. července 2010 02:26 )

svazoval tu retardovanou

waserman ( 19. července 2010 09:14 )

V každém případě je to ale humus

waserman ( 19. července 2010 09:13 )

Mám taky dost "retardovaných" příbuzných, ale bohužel nemám tolik betonu. Kdybych to dělal pořádně, a z toho betonu něco stavěl, myslím, že by to bylo na další přehradu.

buban ( 18. července 2010 22:13 )

jak uz jsem opakovane psala-ten dobrak Atila byl udajne obvinen z neumyslneho zabiti. Mate ve vasem trestnim zakoniku i paragraf na neumyslne zabetonovani? Prosim, poucte mne. Dekuji.

buban ( 18. července 2010 22:10 )

proc vysmech? Manzelku vzdy dukladne svazal, kdyz mlatil svoji retardovanou svagrovou, aby ji nemohla branit. Akorat to jednou prepiskl a bylo z toho neumysle zabiti se sazbou 7-10 let. Koneckoncu manzelka muze byt rada, ze ji nesvazal trochu festovneji-aby uz nemohla ani pipnout (vse je samozrejme cerny humor).

Zobrazit celou diskusi
Další videa