Neděle 10. prosince 2023
Svátek slaví Julie, zítra Dana
Zataženo, déšť se sněhem 0°C

Nadya Suleman (34): Chtějí ji i s dětmi vyhodit z domu!

Kromě osmerčat má nezodpovědná Američanka ještě dalších 6 dětí
Kromě osmerčat má nezodpovědná Američanka ještě dalších 6 dětí  (Autor: Isifa.com)
Autor: INT, INT, vk - 
22. března 2010
05:00

Od doby, kdy se stala matkou osmerčat, neví Nadya Suleman (34), kam dřív skočit. A kromě starostí o 14 dětí jí přibyl další problém. Hrozí jí totiž, že ji i s dětmi vyhodí z domu! Pokud co nejdříve nezaplatí hypotéku, skončí i s ratolestmi na ulici.

Vyhlídky Suleman nejsou vůbec růžové. Držitel hypotéky Amer Haddanin jí už oznámil, že začíná proces, v němž se má projednávat zabavení nemovitosti, kterou Američanka v jižní Kalifornii vlastní. Důvodem je nezaplacení dluhu. Na rodinný dům ve městě La Habra si Suleman půjčila téměř 10,6 milionu korun. S fi nancováním jí pomáhal otec Ed, na kterého je nemovitost od loňského roku napsána. Teď však přestaly chodit měsíční splátky a Haddanin se svých peněz nehodlá vzdát.

Ed Suleman, který své dceři rozlehlé sídlo pronajímá, měl platit měsíčně asi 75 tisíc korun. Zároveň měl teď uhradit i poslední splátku úvěru, která činí téměř 8,5 milionu korun. Na účet Haddanina však nedorazil ani halíř, přičemž termín splátky byl stanoven na začátek března. Se splátkami se už rodina zpozdila několikrát, teď však hrozí, že Američanka i s dětmi skončí na ulici.

Všech jejích 14 dětí přišlo na svět pomocí umělého oplodnění a vyrůstá bez otce. Dočasně Nadya vyřešila před několika měsíci svoji fi nanční situaci tak, že prodala děti do reality show za 4,5 milionu korun. Peníze však dostanou děti až ve chvíli, kdy dosáhnou plnoletosti. A hypotéku musí Suleman uhradit už teď...

12-666 ( 22. března 2010 11:54 )

Ale verim, ze ma sve deti uprimne rada a na druhou stranu,jiz tim, ze se zaslouzila o takovou populacni explozi ve sve rodine by ji melo byt pomozeno. Mozna by na jeji hypoteku mohli v Americe udelat sbirku,aby mohla svou mnohopocetnou rodinu vychovavat v klidu a harmonii ve svem dome.Deti jsou budoucnost naroda.

kybella ( 22. března 2010 10:32 )

je nejen matka,ale i lékaři,kteří provedli umělé oplodnění ženě bez příjmů a bez partnera.Kdyby šlo o dvojčata,neřeknu,ale pomoci takovéto ženě ke čtrnácti dětem je od lékařů oravdu nezodpovědné.Vůbec bych se nedivila,kdyby tam proběhl soud na toto téma.Jinak,chudáci děti

Zobrazit celou diskusi
Články odjinud