Sobota 18. května 2024
Svátek slaví Nataša, zítra Ivo
Zataženo, déšť 16°C

Útočnice chtěla vyříznout plod z těla žiletkou

Fotografie
 (Autor: internal)
Autor: ČTK, jos - 
9. prosince 2009
07:20

Veronica Deramous z USA podle policie držela v bytě pět dní těhotnou bezdomovkyni Teku Adams, které se pokusila vyříznout plod z těla.

Ženě se podařilo utéct, následně porodila dceru Miracle Sky císařským řezem. Podle lékařů se z utrpěných zranění zotaví.

"Čtyřicetiletá Deramous byla obviněna z pokusu vraždy prvního stupně a nezákonného zadržování cizí osoby," řekla policejní mluvčí Michelle Reedy.

Deramous se podle vyšetřovatelů seznámila s těhotnou Adams v centru pro bezdomovce, následně ji za slib oblečení pro dítě vylákala do svého bytu. Tam na ni zaútočila a devětadvacetiletou ženu ve třetím trimestru svázala.

"Svázala ruce oběti a pokusila se rozříznout oběti břišní dutinu, aby vyjmula dítě," popsala Reedy. Útočnice údajně svému příteli a rodině oznámila, že je těhotná, ačkoliv žádné dítě nečekala.

Když policie Adams nalezla, její "břicho bylo rozříznuté a její střeva, žaludek a placenta byly obnaženy". Vyšetřovatelé pak v bytě útočnice objevili zakrvácené ručníky, mísu s vodou, řezák na krabice a žiletky, kterými se měla pokusit plod vyříznout.

"Jsi silná, můžeš vydržet to, co se ti chystám udělat," řekla před zákrokem údajně Deramous bezdomovkyni. Poté zvýšila hlasitost televize a pokusila se dítě vyříznout. Adams v bolestech sténala, tak útočnice řezat přestala.

Když pak Deramous v neděli nad ránem usnula, zraněné ženě se podařilo vysvobodit z pout a utéct. Soused útočnice Adams našel zakrvácenou na parkovišti obytného komplexu a zavolal policii.

mikejuri ( 9. prosince 2009 09:03 )

Tak se z tohoto článku při čtení zvednul kufr. To neni už možný co se všechno děje.

Zobrazit celou diskusi