Bezdomovci zabili muže: Co nesnědli, prodali na kebab

Ilustrační foto
Autor: INT, oj, rvs - 
15. 11. 2009
15:45

Ruská policie zatkla tři bezdomovce, kteří podle všeho zabili pětadvacetiletého mladíka, jeho tělo rozřezali na kusy, část lidského masa snědli a zbytek prodali místním prodejcům pirohů a kebabu.

Zločin se udál na předměstí uralského města Perm přes 1000 kilometrů na východ od Moskvy. Z prohlášení místní prokuratury není jasné, zda části lidského těla, co se dostaly do prodeje na pultech místních trhovců, byly skutečně prodány a konzumovány.

Pachatelé svou oběť údajně znali jsou to recidivisté s dlouhým záznamem spáchaných deliktů.

Kanibal zabil a snědl svoji matku: Měl prý hlad!

Nejedná se o první případ kanibalismu bezdomovců v Rusku, který se v poslední době stal. Sergey Gavrilov (27) požádal svoji pětapadesátiletou matku o peníze. Protože věděla, že je vášnivý gambler, odmítla. To Rusovi stačilo k tomu, aby ji zabil. Praštil ji cihlou do hlavy a pro jistotu ještě uškrtil elektrickou šňůrou a peníze si vzal. Tělo své matky pak odtáhl na balkon.

Po dvou dnech pití a hraní se hladový Sergey na místo činu vrátil a matčino tělo se rozhodl využít jako zdroj potravy. "Bylo zmrzlé jako maso v mražáku," říkal kanibal pravděpodobně na svoji obhajobu policii. Ještě celý měsíc se živil polévkou a těstovinami s masem z matčina těla. Když policie tělo na balkoně našla mělo "ujedené" obě nohy.

„Maso mi moc nechutnalo. Bylo strašně tlusté, ale já měl takový hlad!“ Právě po tomto výroku zmírnil soudce trest na 14 let, i když podle ruského zákoníku by měl u tohoto druhu trestné činnosti dostat minimálně 15 let. "Netěšilo ho jíst maso své matky, měl prostě hlad," řekl soudce.

Doporučujeme
acindy ( 16. listopadu 2009 13:58 )

naprosto souhlasím a chci jen připomenout, kolik to odneslo i dětí.....dodnes si pamatuji jeden závažný kriminální čin. Když byla ta první vlna propouštění kriminálníků tak po pár měsíců došlo k znásilnění osmiměsíční holčičky v nemocnici, kterou vezl zřízenec ( propuštěný kriminálník v první vlně Havlem) k vyšetření. Takový kamarádi to jsou!!! Jaké základy = takový stát!!

djaba ( 15. listopadu 2009 22:16 )

A stačilo říct , že jim chutnalo.

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud