Čtvrtek 24. září 2020
Svátek slaví Jaromír, zítra Zlata
Oblačno, déšť 22°C

Krize dohnala bankéřku z Wall Street k tyči!

Takto může slibná kariéra bankéřky skončit.  (Autor: abl)
Autor: INT, hof - 
24. září 2009
05:00

Slibně rozjetou kariéru bankéřky z Wall Streetu zastavila Američance Randi Newton (28) finanční krize.

Po práci v bance Morgan Stanley ale netruchlila dlouho. „Když mě vyhodili, šla jsem se s kamarády opít do striptýzového baru. K mému překvapení mi tam nabídli práci tanečnice,“ vzpomíná Randi. Odhodila proto své upjaté úřednické kostýmky a u tyče teď tančí čtyři dny v týdnu. Za večer si v přepočtu vydělá až 30 tisíc korun!

„ Byla jsem překvapená, že byznys ve striptýzovém baru funguje lépe, než v zavedené makléřské firmě,“ říká s úsměvem Randi. I další finančníci z Wall Streetu museli kvůli krizi změnit povolání. „Bývalý kolega se stal policistou, další provozuje pivovar,“ prozradila Randi, ze které se už v USA stala celebrita.

Takto může slibná kariéra bankéřky skončit.Takto může slibná kariéra bankéřky skončit. | abl

malimet ( 24. září 2009 18:52 )

To se může stát každému. Asi nás to do budoucna čeká všechny, včetně mužů. Ale není divu. Protože jsou ještě horší věci http://www.tojesila.cz/cz/s16/SKANDALY-TOPOLA/c1601-Dovolena-s-Berlusconim/n2201-VYJADRENI-PREDSEDY- ODS-MIRKA-TOPOLANKA a to je ten pravý mor "!

drobek ( 24. září 2009 09:31 )

Za večer si v přepočtu vydělá až 30 tisíc korun,to je tak 10 klientů,po šichtě se doporučuje pokapat vercajk citronem aby byl druhý den použitelný

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud