Pondělí 21. září 2020
Svátek slaví Matouš, zítra Darina
Polojasno 22°C

Dívka (18) s vytetovanými hvězdičkami: Chtěla jsem je!

Kimberley má na obličejí místo tří hvězdiček 56!  (Autor: YouTube.com)
Autor: INT, šim - 
23. června 2009
18:13

Osmnáctiletá Belgičanka Kimberley Vlaminck přiznala, že 56 hvězdiček na svůj obličej vytetovat chtěla. To, že usnula a vše zavinil tatér, si vymyslela, protože se bála rozzuřeného otce.

Dívka původně uvedla, že chtěla od tatéra vytetovat jen tři hvězdičky nad levé oko. Pak prý během tetování usnula a probudila se, až když měla ‚vyzdobenou‘ půlku obličeje. Tvrdila, že za to může tatér, protože údajně nerozuměl jejímu požadavku. Tatér Rouslan Toumaniantz, který je původem Rumun a bez problémů zvládá vlámštinu, prý mluvil velice špatně anglicky a francouzsky.

Nyní však Kimberley otočila a přiznala, že po celou dobu tetování byla vzhůru. „Lhala jsem, protože jsem se bála otce. Když jsem s tetováním přišla domů, strašně zuřil,“ řekla Kimberley, která se ještě před pár dny chtěla s tatérem soudit a požadovala od něj odškodnění 10 tisíc liber.

„Chtěla jsem 56 hvězdiček a zpočátku se mi strašně líbily,“ řekla Kimberley v televizi. „Protože se otec děsně rozčílil, řekla jsem, že jsem usnula a že tatér udělal chybu,“ přiznala dívka.

Rouslan si stál celou dobu za svou verzí, že dívka 56 hvězd opravdu chtěla. Přesto jí nabídnul, že uhradí laserové odstranění tetován. „Nechci mít s nikým problémy. Nejsem žádný kriminálník. To odstranění bude stát podle mého 3 tisíce eur,“ konstatoval minulý týden tatér. „Kimberley je nešťastná a já nemám zájem na tom, abych měl nespokojené klienty,“ řekl Toumaniantz.

akrapaz ( 24. června 2009 04:07 )

co ji měl vysvětlovat, puberťačce pitomé. Měl ji ty hvězdy udělat na její pindě - to by se určitě líbilo i jejímu fotrovi.

dannero ( 23. června 2009 21:53 )

Jako profesionální tatér jí měl především říct, jaké možné důsledky má zbrklé rozhodnutí na celý život.Neměl by tupě lidem vytetovat cokoli si sami vymyslí přes celý obličej a pak toho budou litovat, ale měl by to být on kdo profesionálně umí poradit o vkusu a případných dopadech takového zákroku přímo na obličej 18ti leté holky.

mouse ( 23. června 2009 21:30 )

Ale no tak, nejsi nějaký agresivní? Nepotřeboval bys ty sám jednu po papuli? Ještě jsi neviděl jejího otce

qwertina ( 23. června 2009 19:16 )

nyctereutes ( 23. června 2009 18:47 )

a má reklamu, kterou by nikdy nezaplatil...

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud