Vatikán se zlobí na Berlusconiho!

Od Berlusconiho by se mohl Topolánek leccos přiučit – například nové gesto
Autor: INT, map - 
7. 5. 2009
05:00

Vatikán vyzval italského premiéra Silvia Berlusconiho (72), aby byl »střízlivější a vážnější«. Jeho avantýry totiž nejsou katolíkům, díky jejichž podpoře se dostal k moci, po chuti.

Jeho žena Veronica (52) mu řekla totéž a natvrdo: „Už bylo dost všech mladičkých modelek a hvězdiček!“ prohlásila Berlusconiho manželka. Pohár přetekl, když Berlusconi navštívil oslavu osmnáctin blonďaté Neapolitánky. Silvio se ale rozčílil jako pravý Ital: Veronica mu prý křivdí a škodí. A co na to andílek Naomi Letizia (18), která to všechno odstartovala? „Pro mě je »Papi Silvio« opravdu jako druhý otec,“ řekla tisku Naomi. Jestli je pro ni také Silviova žena Veronica jako »druhá máma«, se nesvěřila.

Pohřeb Karla Gotta

Parte Děti Karla Gota Rozloučení na Žofíně Záznam zádušní mše Hosté na zádušní mši O životě Karla Gotta Dědictví Bertramka

Hrob

Celé Česko truchlí. Zemřel Karel Gott, držitel čtyř desítek Zlatých slavíků. Jen málokterý umělec za sebou zanechá tolik děl, jako zesnulý zpěvák. Připomeňte si Mistrův život.

Vše o Karlovi Gottovi čtěte ZDE

gogo ( 7. května 2009 08:18 )

což ho sice neomlouvá, ale vše vysvětluje. A navíc je to přece "politik" a tak musí být "IN" ..... A co se týče Vatikánu, tak ten má již ze své historie máslo na hlavě ... Na př. papežské incesty Borgiů.. a navíc - celý středověk se funkce biskupů a arcibiskupů kupovali aniž by dotyčný "kupec" musel mít ke křesťanství jakýkoliv vztah... Šlo jen a jen o peníze a o moc... O "svatých" válkách ani nemluvím ...

Zobrazit celou diskusi
Další videa