Vnučka britské královny Eugenie: Přepadli ji v Kambodži!

Britskou princeznu Eugenii přepadli v Kambodži!
Autor: ČTK, pal - 
4. 5. 2009
09:50

Vnučka britské královny princezna Eugenie a její přítelkyně se v kambodžské metropoli Phnompenhu staly terčem pokusu o oloupení. Okamžitě však naštěstí zasáhli tělesní strážci a pokus skončil neúspěšně.

Píše to v pondělí britský deník The Sun.

Při večerní procházce obou dívek po phnompenhské ulici vytrhl neznámý muž princeznině přítelkyni kabelku. Na ochranu princezny okamžitě zasáhli její dva tělesní strážci. Ti také dohonili lupiče a kabelku získali zpět. Od dalšího pronásledování pachatele upustili, aby zajistili bezpečnost princezny, napsal list.
Podle něho to bylo poprvé za deset let, co tělesná stráž zasáhla proti útoku na některého člena britské královské rodiny.

Devatenáctiletá princezna Eugenie je mladší dcera prince Andrewa, mladšího ze dvou synů královny Alžběty II. Její matka je Sarah Ferguson, s níž se princ v roce 1996 rozvedl.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

qwerty ( 4. května 2009 17:50 )

"...prince Andrewa, mladšího ze dvou synů královny Alžběty II." Královna Alžběta má syny TŘI - Charlese, Andrewa a Edwarda (a ještě dceru Annu), ze synů je Andrew prostřední.

cheeroke ( 4. května 2009 14:09 )

nojo, to ma z tech hamburgeru, protoze kdyby jedla knedlo zelo vepro, tak je stihla, jako vetsina cechu a cesek

mandat ( 4. května 2009 11:47 )

To by me moc zajimalo,kdo si trofl na tu tlustou babu!!!!!V Kambodzi jsou jen takove trasoritky......

Zobrazit celou diskusi
Další videa