Češi uvízli v Egyptě: Úřady jim nepovolily odlet!

Ilustrační foto
Autor: ČTK - 
3. května 2009
20:35

Třiceti českým turistů se nedobrovolně prodloužila jejich dovolená v Egyptě. Podle obchodního ředitele CK Tomi Tour Václava Fischera zabránily cestujícím v jejich zpáteční letecké cestě egyptské úřady.

Informovala o tom dnes televize Nova. Z Egypta mělo v neděli odletět 60 klientů cestovní kanceláře. Letadlo ČSA, které pro ně přiletělo, se však nakonec bez cestujících otočilo a letělo zpět do Prahy. Úřadům se totiž prý nelíbilo, že by turisté měli cestovat z jiného letiště, než na jakém na počátku svého pobytu přistáli. Podle společnosti ČSA cestovní kanceláře egyptské nařízení znají velmi dobře, uvedla Nova.

Polovině turistů se dnes nakonec odletět podařilo. Zbylí klienti by z Egypta měli odcestovat v pondělí. "Je pro ně zajištěno ubytování all-inclusive ve čtyřhvězdičkovém hotelu. Všichni cestující dostanou jako zvláštní náhradu 2000 Kč na osobu," uvedl Fischer.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

jonzer ( 3. května 2009 22:26 )

Jistě vám v posledních dnech neuniklo několik článků bulvárního časopisu BLESK, který se snaží zničit špičkového reportéra TV Nova Jiřího Dlabaju a několik jeho kolegů. Pan Dlabaja nedávno na svůj osobní blog umístil video, na kterém se ozývá chrochtání. U něj byl průvodní článek, který vysvětluje jak vše vzniklo. Blesk toto video našel, vše překroutil do nehorázných rozměrů a udělal z něj totální katastrofu. Několik slušných lidí z toho teď bude mít problémy. Pokud nesouhlasíte s tím, co a jak Blesk napsal a chcete proti němu vyjádřit protest, podívejte se na stránky http://chrochro.7x.cz a ukažte, že nejsme národ sucharů, ale národ se smyslem pro humor.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud