Byl jsem 20 centimetrů od Obamy!

Autor: pet - 
5. dubna 2009
16:36

"Bylo to pět vteřin, na které nikdy nezapomenu! Téměř jsem se ho dotýkal…!" Radek Burda (45) se setkal tváří v tvář s nejmocnějším mužem planety Barackem Obamou.

Pan Radek na amerického prezidenta čekal už od půl sedmé ráno. Měl s sebou i svůj oblíbený fotoaparát. Tajně doufal, že se mu podaří jedinečný úlovek - Obama z bezprostřední blízkosti.

Když Obama po svém projevu sešel pod pódium, aby se podal ruku s několika šťastlivci v prvních řadách, věděl že jeho životní chvíle přichází.

"Zamířil směrem ke mně a zmocnil se mě zvláštní pocit. Z toho velkého černého pána vyzařuje mocná síla a magnetismus. Byl jsem od něj sotva dvacet centimetrů, byl to skvělý pocit," nadšeně popsal své pocity Radek.

Pan Radek vzácný okamžik zdokumentoval na několika fotografiích. Jeho záběry už nepotřebují komentář…

rarach ( 6. dubna 2009 15:39 )

A co jako? To se všichni pos... protože nám dojel do Práglu prezident USA nebo co? Byl jsem 20 cm od Obamy..no a co?? Jsem ho viděla v televizi a taky žiju. Naprosto mi to stačilo. Kdybych ho tam neviděla, tak by se taky svět nezbořil. Nechápu, proč musí český národ líst pořád někomu do zadku. Do nedávna jsme tam lezli Rusům, teď zkusíme Ameriku. Boha jeho ...

safinka ( 6. dubna 2009 12:24 )

Nechápu proč kvůli němu tolik naděláte, tak je to prezident USA. No a? Vždyť ještě nic nedokázal a neukázal. Fakt nechápu proč je z něj každý tak mimo....

exit ( 6. dubna 2009 00:14 )

Podle Elen níže je to text Blesku - ne Burdy. Pravdou je - Burda byl jeden metr od Obamy ale natáhl ruku s foťákem na 20 cm od Obamy

exit ( 6. dubna 2009 00:09 )

Vaše inteligence je opravdu úchvatná - prokoukl jste mně

exit ( 6. dubna 2009 00:08 )

Elenko, je nám líto, že je vám líto. My, obyč hltači Blesku neznáme Burdu českýho, maximalně Burdu německou. Ale jesliže Burda český má tolik inteligence, jak ho tu vychvalujete, tak by při zazvonění zvonku kohokloliv z redakce Blesku dělal, že spí, není doma, anebo je právě ve sprše. Jenže vypadá to na pravý opak . Vychvalovanej, chytrej Burda stál už od 6.30 rána na plazu brrrrrrrrrrr, a čekal, čekal a čekal.....A pak si řekl, sakra, to by bylo, abych to jo sakra pořádně nezpeněžil, když jsem si prostojil nohy ...i stalo se a Burdyho fotky jsou dobře zaplacené v Blesku. Koho by ho bylo ještě líto, kromě vás Elen?

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud