Holčičku (4) zabila padající televize!

Emily Hughes (+4) zemřela na Štědrý den poté, co na její hlavu dopadl televizor.
Emily Hughes (+4) zemřela na Štědrý den poté, co na její hlavu dopadl televizor.  (Autor: The Sun)
Autor: red - 
29. prosince 2008
18:21

Jen čtyři roky stará Emily Hughes (+4) ze Severního Wallesu zemřela přímo na Štědrý večer, poté, co jí na hlavu spadl televizor.

Do té doby to byl pro rodinu Hughesových ze Severního Wallesu Štědrý den jako kterýkoliv jiný. Zábava, návštěvy přátel, nakupování dárků. K Vánocům si tentokrát koupili i nový televizor, který Emilyin otec, instaloval v patře domu, kde s rodinou i Emily bydlel.

Emily měla v tu chvíli v úmyslu, hrát si spolu s ostatními sourozenci Nintendo, jenže k tomu už nedošlo. Při instalaci televizoru nevydrželo jeho uchycení, přístroj se vytrhl ze zdi a dopadl, bohužel, přímo na hlavu Emily.

Zoufalí rodiče se dívku pokusili oživovat, ale ani okamžitě přivolaný lékař už dívku zachránit nedokázal. Jako příčinu smrti stanovil lékař masivní krvácení do mozku po pádu těžkého předmětu.

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi