Čtvrtek 23. května 2024
Svátek slaví Vladimír, zítra Jana
Oblačno, déšť 21°C

Nevěra mezi slavnými: Odpustit, či opustit?

Fotografie
 (Autor: internal)
Autor: šim - 
23. července 2008
13:43

Nevěra naneštěstí patří k lásce odjakživa a někdy se osudu poručit zkrátka nedá. Na vlastní kůži to znají i mnohé české celebrity. Komu vztahem prolétla bez následků a kdo na nevěru doplatil?

K záletům se protancovaly

Andrea Veršová, Daniel Volopich a ten třetí: Petr Čadek

Před zraky manžela a milionů televizních diváků políbila modelka Andrea Verešová svého tanečního partnera Petra Čadka v pořadu slovenské televize Let's dance 2. Je jisté, že tohle v rámci choreografie nejspíše netrénovali, nebo snad ano? Každopádně Andrein manžel jako by nic neviděl a svou milou zahrnuje drahou láskou i nadále. Manželé spolu mají roční dceru Vanessu.

Foto: 

Andrea Verešová a Petr Čadek

Mahulena Bočanová, Viktor Mráz a ten třetí: Jaroslav Kuneš

Také Mahulena Bočanová podlehla svému tanečnímu partnerovi z televizní soutěže Star Dance Jaroslavu Kunešovi. Oba sice svorně tvrdí, že jsou jen velice dobří kamarádi. Na oslavě tanečníkových narozenin se k sobě měli však více než přátelsky. Mahulena k věci řekla, že ona má svědomí čisté, přestože bujarý večírek shrnula slovy: "Asi jsme byli jako cep." Více čtěte zde...

Foto: 

Mahulena Bočanová a Jaroslav Kuneš

Adéla Gondíková, Ondřej Brousek a ten třetí: Jan Tománek

A do třetice tanečník! Svému tanečnímu partnerovi, tentokrát ze soutěže Bailando, tančím pro tebe, neodolala Adéla Gondíková. Po bujarém večírku společně zamířili na hotel. Adéla následně tvrdila, že tam na ně čekala Tománkova manželka, ona prý spala ve svém pokoji. Manželstvím herečky a moderátorky s hudebníkem ze slavné rodiny tato 'přeprška' zásadněji neotřásla.

Foto: 

Foto: 

Adéla Gondíková s Janem Tománkem

Zahnula se záletníkem

Olga Menzelová, Jiří Menzel a ten třetí: Jaroslav Brabec

Blesk v pondělí odhalil nevěru Olgy Menzelové, těhotné manželky režiséra Jiřího Menzela. Nachytal ji v zamilovaném objetí s režisérem Jaroslavem Brabcem. Bez zajímavosti není, že právě kvůli nevěře se Brabcem rozvedla jeho manželka, herečka Veronika Freimanová. Podrobnosti se dočtete zde.

A hotové pozdvižení ve vodách českého showbyznysu by teprve mohl vyvolat výsledek případného testu otcovství... Kolují zvěsti, že těhotná Olga by mohla nosit právě Brabcovo dítě. Zdá se, že Jiří Menzel už předběžná opatření chystá. Více čtěte zde...

Foto: 

Jaroslav Brabec s Olgou Menzelovou

 

Bez hádek a dohodou…

Miloš Zapletal, Daniela Zapletalová a ta třetí: Hana Hotová

Před dvěma lety se bývalý prezident soutěže Miss ČR rozešel s manželkou Danielou a loni veřejně přiznal vztah se svou kolegyní Hanou Hotovou, která je stejně stará jako jeho žena. O rozvodu manželé Zapletalovi neuvažovali.

Foto: 

Miloš Zapletal a Hana Hotová

 

Devítiletý vztah se svatby nedočkal, úletů několika

Lucie Borhyová, Alan Babický a ti třetí: Jaromír Jágr, sicilský podnikatel...

Alan Babický sexy moderátorku o ruku nikdy nepožádal, přesto jeho vztah s Lucií mnozí brali jako hotovou věc, která manželský slib skoro ani nepotřebovala. A ono ouha...

Krátký románek prožila Lucie Borhyová s jedním z nejlepších hokejistů světa Jaromírem Jágrem. Alan Babický nad tímto úletem jen mávnul rukou a k údajnému románku se záhadným sicilským podnikatelem se pro změnu nechtěl vyjadřovat.

Lucie se nedlouho poté s Babickým rozešla. Prožila krátké vzplanutí s tanečníkem ze soutěže Bailando, Petrem Pikem a až nyní, zdá se, září opravdovým štěstím. S bohatým řeckým přítelem Nikem čekají miminko. Na svět by měl dáreček přijít v prosinci.

Foto: 

Lucie Borhyová a Jaromír Jágr