Řidič nepřežil střet se srnou

Srna
Autor: ČTK - 
29. 6. 2008
18:46

Mladý muž (31) krátce po půlnoci v noci ze soboty na neděli podlehl zraněním, která utrpěl při dopravní nehodě mezi Světlou Horou a Podlesím na Bruntálsku.

Spolu s dalšími čtyřmi lidmi cestoval v autě, jehož řidič nezvládl řízení poté, co mu v pravotočivé zatáčce vběhla do cesty srna. Řidič strhl řízení a kvůli nepřiměřené rychlosti dostal smyk, po němž auto narazilo do stromu, řekla Pavla Tušková z bruntálské policie.

Další tři lidé cestující v autě byli zraněni. Řidič před jízdou nepil alkohol, zjistila policie. Celková škoda byla vyčíslena na milion korun.

Další nehoda na Bruntálsku

Vážná nehoda se stala na Bruntálsku i v sobotu, kdy podnapilý sedmatřicetiletý řidič nezvládl řízení v Holčovicích. Jeho o čtyři roky starší manželka má zlomenou lebeční kost a tříletá dcera natržená játra. Při dechové zkoušce policisté mužovi naměřili 1,65 promile alkoholu.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Aktuálně: Konec kauzy Čapí hnízdo - Státní zástupce zastavil stíhání Andreje Babiše

Další videa