Milostný propletenec vyřešila zásahová jednotka

Spor o dívku musela vyřešit až zásahová jednotka plzeňské policie. Ta zatkla v restauraci ve Stodě na jižním Plzeňsku tři muže, kteří plánovali, jak zastrašit jejího současného přítele (27).
Před ním měl s dívkou milostné pletky jeden z povedeného trojlístku a své bývalé lásky se nechtěl vzdát.
"Už dříve si něj počíhali a autem ho odvezli do lesa. Tady mu vyhrožovali, že ho zabijí, když s dívkou nepřestane chodit. Také ho zbili a okradli," uvedl Josef Aubrecht z ředitelství Policie Plzeň-sever.
Zmlácený mladík trojlístek mladíku práskl policii. Strážci zákona násilníky čapli ještě před tím, než na vydíraného muže stačili znovu zaútočit.
"Všechny tři jsme obvinili z trestních činů loupeže a vydírání. Teď jim hrozí až osm let vězení," dodal Aubrecht. Soud teď rozhodne, zda vyděrači skončí ve vazbě.