Chlípný sochař Opočenský se rozvedl a svojí "ex" jde za svědka

Autor: Helena Lacinová - 
24. listopadu 2012
11:59

Taková to byla velká láska mezi chlípným sochařem Pavlem Opočenským (58) a tehdy mladinkou Julií (dnes 30) . Tak té je konec. Manželství nepřežilo kritický sedmý rok a skončilo rozvodem. Z bývalých manželů jsou však přátelé a Opočenský brzy své "ex" dosvědčí nový sňatek s kolouškem (26).

„Požádala mně zda bych jí šel za svědka. Na svatbě bude náš pětiletý syn Maxík, tak proč ne. Je to v rodině,“ prohlásil autor pomníků bratří Čapků v Praze, ale také muž který si odpykal trest za sex se s nezletilými dívkami a nálepky chlípník se asi sotva zbaví. „Asi se se mnou opravdu nedá žít,“ řekl s nadhledem a zopakoval, že oběma záleží na dobrých vztazích kvůli synovi. „Beru to tak jako patriarcha, tak trochu otcovsky. I s Lukášem, partnerem Julie, vycházím dobře,“ zasmál se situaci.
O důvodu krachu manželství má Opočenský jasno.  „Vyprchala vášeň. Stali jsme se spíš přáteli. Kdyby byla Julie v mém věku, tak by ji to možná stačilo. V jejím ne. To neznamená, že jsem ji sexuálně nestačil,“ dušoval se. Vztah prý umíral delší dobu kvůli běžným problémům nad nimiž se prý jaksi povznášel a Julii to štvalo. „V momentě, kdy loni v prosinci odstěhovala, mně bylo jasný, že je to definitivní,“ řekl.

Exmanželka Julie se nechtěla příliš vyjadřovat. „Kvůli synovi. Nikoho nezajímá, že Pavel vystavoval v New Yorku. O jeho šperky je zájem, ale minulost. To mě štve,“ zlobila se Julie. S exmanželem má však prý lepší vztahy než když byli spolu. 

nojasne ( 24. listopadu 2012 20:46 )

Takže si ty jejich vejšplechty přeložme do češtiny. Vášeň vyprchala znamená, že třicítka je pro něj už moc stará. Kvůli běžným problémům nad něž se povznášel znamená, nedostatek peněz řeší poflakováním po hospodách. Dobré vztahy kvůli synovi, je potřeba přeložit jako není jeho, ale to se nikdo nesmí dozvědět, zůstáváme přáteli je jasné, nechávám si zadní vrátka a konečně vystavoval šperky v New Yorku říká, že jedinej kšeft za poslední dobu jsou dva zahradní trpaslíci pro emigranty v USA.

buban ( 24. listopadu 2012 18:14 )

Treba se pak budou mit radi ve trech, pripadne ctyrech...

sores ( 24. listopadu 2012 17:27 )

 To je šaškaráda, manžel i svědek v jednom!

Klausovka ( 24. listopadu 2012 13:45 )

to se dalo čekat co s takovým dědkem za pár let patří mu to a jí se nedivím takto dopadnou všichni magoři co si berou mladé kočičky např. Horáček, Kája gottůj, atd.... pak holt jim už nepomůže ani stojka vocas je kaput

Zobrazit celou diskusi