Na Štvanici se zase bruslí! Postavili tam venkovní kluziště

Na Štvanici se zase bruslí  (Autor: ČTK)
Autor: ČTK, mivr - 
15. ledna 2012
12:34

Nevíte, co v s načatým odpolednem? Zajděte si zabruslit! Na pražské Štvanici se v neděli dopoledne otevře venkovní kluziště, které v minulých dnech vyrostlo na místě zbouraného zimního stadionu. Zájemci si budou moci zabruslit denně od 10:30 do 21:20, kluziště bude v provozu asi do 11. března.

Kluziště bude mít rozměry 15 krát 30 metrů. V místě bude také sociální zařízení a občerstvení. Za jeden blok bruslení, který bude trvat asi dvě až dvě a půl hodiny, zaplatí dospělí 50 korun. Děti do tří let budou mít bruslení zdarma. Děti od čtyř do 14 let mohou bezplatně bruslit každý den do 15:00, poté zaplatí 30 korun za jeden blok. Půjčení bruslí vyjde na 40 korun, zájemci si ale musí připravit také vratnou kauci ve výši 500 korun.

Na Štvanici se v minulosti bruslilo v památkově chráněném zimním stadionu. Za posledních několik let ale velmi zchátral, loni se na něm dokonce propadla střecha. Poté byl uzavřen a v květnu zbourán, což vyvolalo silnou kritiku.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Aktuálně: Koronavirus

Volby 2020 (podzim)

Krajské volby 2020 Senátní volby 2020

radka.seznam ( 19. ledna 2012 13:15 )

Doufám, že zbourání unikátní technické památky - zimního stadionu na Štvanici - se bude brzy vysvětlovat u soudu!!!

vencapernik ( 15. ledna 2012 18:29 )

V Praze ziji Prazaci. Ti ostatni jsou BURANI!

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud